• jezyk polski
  • jezyk niemiecki
  • jezyk angielski
  • jezyk hiszpański
  • jezyk francuski
  • jezyk włoski
  • jezyk rosyjski
Zakopane - najbliżej Tatr
zdjęcie w sliderze aktualności

Sezon zimowy w Zakopanem rozpoczęty

W Zakopanem jest coraz bardziej świątecznie i zimowo. Biało, śnieżnie, po prostu pięknie! Na potwierdzenie tych słów 16 grudnia na Krupówkach przy oczku wodnym Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula wraz z Prezydentem partnerskiego miasta Sopot Jackiem Karnowskim oficjalnie otworzyli sezon zimowy w Zakopanem.

zdjęcie w sliderze aktualności

XLIII Sesja Rady Miasta Zakopane

Przewodniczący Rady Miasta Zakopane Grzegorz Jóźkiewicz informuje, że w dniu 21 grudnia 2017 (czwartek) o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta Zakopane, ul. Kościuszki 13 – sala obrad odbędzie się XLIII Sesja Rady Miasta Zakopane.

zdjęcie w sliderze aktualności

IX Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodziył…

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i Parafie Zakopiańskie serdecznie zapraszają na IX Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodziył…

zdjęcie w sliderze aktualności

Informacja z działalności Miasta Zakopane 2015-2017

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy! Zakopane się zmienia, pięknieje. To dla mnie powód do dumy. Dzięki pozyskanym dotacjom na kwotę ponad 60 mln złotych rozpoczniemy modernizację budynków dworca PKP oraz szkoły na Olczy. Trwa modernizacja zabytkowego „Czerwonego Dworu”, rozpoczęliśmy rewaloryzację Dolnej Równi Krupowej, remontujemy drogi, tworzymy...

zdjecie w liście aktualnosci

Otwarcie Szopki Bożonarodzeniowej

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza gości oraz mieszkańców Zakopanego na uroczyste otwarcie Szopki Bożonarodzeniowej wykonanej przez pedagogów i uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem, które odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia 2017 r. o godz. 15.30 przed budynkiem Urzędu Miasta Zakopane przy ul. Kościuszki 13.  Przy szopce kolędować będzie Parafialny Regionalny Zespół Giewont.

2017-12-15   czytaj więcej
zdjecie w liście aktualnosci

Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim

W dniach 20 - 21 grudnia 2017r. na torze lodowym COS Zakopane odbędą się Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim Zakopane Tatra Cup.

2017-12-15   czytaj więcej
zdjecie w liście aktualnosci

Zakończenie Roku Szymanowskiego w Zakopanem

W Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi Atma odbyło się uroczyste zakończenie Roku Karola Szymanowskiego w Zakopanem.

2017-12-15   czytaj więcej
zdjecie w liście aktualnosci

III Zakopiański Bieg Sylwestrowy i III Zakopiański Bieg Noworoczny

Zapraszamy na Zakopiański Sylwestrowy Bieg / Marsz Nordic Walking - 31.12.2017 – dystans 5 km – Ostatni bieg cyklu III Zakopiańskiej Ligi Biegowej 2017 i Zakopiański Noworoczny Bieg / Marsz Nordic Walking - 01.01.2018 – dystans 5 km - Pierwszy bieg cyklu IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej 2018.

2017-12-15   czytaj więcej
zdjecie w liście aktualnosci

Zamknięcie Drogi pod Reglami

Informujemy, że od dnia 15.12.2017 rozpocznie się remont kładek drewnianych przy  Potoku Spadowiec oraz przy wylocie do Doliny ku Dziurze. W związku z planowanymi pracami ruch pieszy na odcinku Drogi pod Reglami od Doliny Białego do Doliny Strążyskiej będzie zamknięty.

2017-12-15   czytaj więcej