• jezyk polski
  • jezyk niemiecki
  • jezyk angielski
  • jezyk hiszpański
  • jezyk francuski
  • jezyk włoski
  • jezyk rosyjski
Zakopane - najbliżej Tatr
zdjęcie w sliderze aktualności

Tablica profesora Sokołowskiego i jubileusz "Polskich Tatr"

18 września w ramach jubileuszu 25-lecia spółki POLSKIE TATRY S.A. nastąpiło odsłonięcie tablicy upamiętniającej prof. dr. hab. Stanisława Sokołowskiego, odkrywcę wód termalnych na Podhalu, w tym stosowanych w basenach cieplicowych na Antałówce, klasyka geologii tatrzańskiej, przez całe życie związanego z Zakopanem, zasłużonego dla rozwoju geologii,...

zdjęcie w sliderze aktualności

Piknik rodzinny na Dolnej Równi Krupowej odwołany!

Informujemy, że zaplanowany na 22 września Piknik rodzinny na Dolnej Równi Krupowej, z powodu niekorzystnej prognozy zapowiadającej załamanie pogody, spadek temperatury i deszcz, zostaje odwołany. Wkrótce poinformujemy o nowym terminie, na który zostanie przeniesiona organizacja pikniku.

zdjęcie w sliderze aktualności

XXII Jazz Camping Kalatówki

Legendarny festiwal jazzowy już po raz dwudziesty drugi  w Tatrach!

zdjęcie w sliderze aktualności

COOL_turalny Człowiek 2018/19

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza dzieci i młodzież z zakopiańskich przedszkoli i szkół do udziału w kolejnej edycji programu COOL_turalny Człowiek. Do 30 września trwa rejestracja.

zdjecie w liście aktualnosci

Zakopane z nagrodą im. Jerzego Regulskiego

Kapituła Nagrody im. Jerzego Regulskiego, obradująca w dniu 6 września 2018, dokonała wyboru laureatów w tegorocznej edycji konkursu. Nagroda jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w kreowaniu ładu przestrzennego i rozwoju samorządności terytorialnej. Urząd Miasta Zakopane otrzymał nagrodę w kategorii Realizacja dzieła za Park Kulturowy obszaru ulicy Krupówki.

2018-09-20   czytaj więcej
zdjecie w liście aktualnosci

Przedsiębiorco! Przystąp do projektu Ogólnopolska Karta Seniora

Poszukujemy przedsiębiorców chętnych do przystąpienia do projektu Ogólnopolska Karta Seniora.

2018-09-19   czytaj więcej
zdjecie w liście aktualnosci

Savoir-vivre wobec klientów z niepełnosprawnościami 2

Zachęcamy do zapoznania z kolejną odsłoną akcji Savoir-vivre wobec klientów z niepełnosprawnościami na załączonym obrazku.

2018-09-19   czytaj więcej
zdjecie w liście aktualnosci

Dzień Świadomości Hipercholesterolemii Rodzinnej w Zakopanem

Światowy Dzień Świadomości Hipercholesterolemii Rodzinnej przypada na 24 września. Z tej okazji Stowarzyszenie Pacjentów z Hiperlipidemią Rodzinną w Gdańsku zaprasza dzień wcześniej, w niedziele 23 września, do Zakopanego, na Plac pod Gubałówką w godz. 10-15  na akcję informacyjną. 

2018-09-19   czytaj więcej
zdjecie w liście aktualnosci

Imieniny Księdza Infułata Stanisława Olszówki

18 września swoje imieniny obchodził ksiądz Infułat Stanisław Olszówka. Parafianie licznie zgromadzili się na mszy świętej o godzinie 19:00, aby wspólnie modlić się w intencji solenizanta. Wśród zebranych był również Burmistrz Miasta Zakopanego, Leszek Dorula oraz  Radna Bożena Solańska. Ksiądz Stanisław Olszówka jest Honorowym Obywatelem Zakopanego. 

2018-09-19   czytaj więcej