TEATR

Wyróżnienie główne
Teatr "Wygwizdanego Aktora" MDK Gorlice za spektakl: "Król wschodzącego słońca"

Trzy równorzędne wyróżnienia dla:

  • Zespołu Teatralnego "Bez Nazwy" za spektakl "Podróż" z Załucza, który najlepiej oddawał przesłanie Festiwalu "Szukałem Was...",
  • Grupy "Kołowrót" z Łowicza za spektakl "Puste miejsce" za różnorodne ujęcie tematu miłości oraz problemów współczesnej młodzieży,
  • Zespołu Teatralnego "Figlarne Owieczki" z Poznania za spektakl "Tylko głupcy noszą skrzydła" za kreację zbiorową, wizję plastyczną i taneczną.

PLASTYKA

Jury biorąc pod uwagę prace wykonane na I etap Konkursu i wykonane w czasie II etapu Konkursu postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

kategoria wiekowa 16-19 lat; grafika rysunek

I nagroda Marta WĘGLIŃSKA za zestaw prac "Szukałem Was" i pejzaż
Zespół Szkół Plastycznych
ul. Muzyczna 10a 20-612 Lublin, nauczyciel Waldemar Dziaczkowski

wyróżnienie Karolina CAŁKA za zestaw prac "Nigdy sam" i pejzaż
Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych,
34-500 Zakopane, ul. Partyzantów 1/5
nauczyciel s. Cecylia Dudzik

wiek 8-11 lat - grafika i rysunek

I nagroda Katarzyna GRZEGORZEWSKA za zestaw prac "Św. Katarzyna" i pejzaż
Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Jana Kazimierza 20, 34-400 Nowy Targ
nauczyciel Maria Mrożek

II nagroda Jan MROŻEK za zestaw prac "Św. Jan Chrzciciel" i pejzaż
Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Jana Kazimierza 20, 34-400 Nowy Targ
nauczyciel Maria Mrożek

wiek 8 - 11 lat; malarstwo na papierze

I nagroda Filip KAWA za zestaw prac "Św. Franciszek" i pejzaż
SP nr 2, Os. Biała Wyżna 48, 33-330 Grybów
nauczyciel Czesława Rodak

II nagroda Marta STACHOŃ za zestaw prac "Św. Franciszek z Asyżu" i pejzaż
SP nr 4, Janosówka, 34-502 Zakopane
nauczyciel Stanisława Budz

III nagroda Maria JARKIEWICZ za zestaw prac "Św. Maria Goretti na misjach" i pejzaż
Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Jana Kazimierz 20, 34-400 Nowy Targ
nauczyciel Maria Mrożek

wyróżnienia:
Krzysztof DORULA za zestaw prac "Św. Wojciech" i pejzaż
SP nr 4, Janosówka, 34-502 Zakopane
nauczyciel Stanisława Budz

Bożena MROWCA KUSCORZ za zestaw prac "Św. Teresa" i pejzaż
SP nr 4 Janosówka, 34-502 Zakopane
nauczyciel Stanisława Budz

Aleksandra CHOWANIEC za zestaw prac "Św. Aleksandra" i pejzaż
Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Jana Kazimierza 20, 34-400 Nowy Targ
nauczyciel Urszula Michorczyk

Maciek SKUPIEŃ za zestaw prac "Św. Maciej" i pejzaż
SP Gliczarów Górny 101
34-425 Biały Dunajec
nauczyciel Barbara Gał

Justyna HNATIUK za zestaw prac "Św. Faustyna" i pejzaż
Ognisko pracy Pozaszkolnej
ul. Piłsudskiego 85, 33-370 Muszyna
nauczyciel Krystyna Łotek

kategoria wiekowa 12-15 lat

I nagroda Iwona GARWOL za pracę "Św. Jadwiga" i pejzaż
Ogniska Pracy Pozaszkolnej
ul. Piłsudskiego 85, 33-370 Muszyna
nauczyciel Krystyna Łotek

II nagroda Ada GAŁ za pracę Św. Joanna D’Arc" i pejzaż
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. O. Balzera
ul. Słoneczna 2, 34-500 Zakopane
nauczyciel Barbara Gał

III nagroda Beata GARWOL za pracę "Św. Jerzy walczący ze smokiem" i pejzaż
ZSP SP nr1 ul. Rynek 13
33-370 Muszyna
nauczyciel Krystyna Łotek

wyróżnienia:
Weronika TRYKSZA za pracę "Św. Weronika z chustą" i pejzaż
Zespół Szkół Plastycznych
ul Muzyczna 10a, 20-612 Lublin
nauczyciel Waldemar Dziaczkowski

Dorota BUDZ za pracę "Św. Dorota z Cezarei" i pejzaż
SP nr 1., Janosówka, 34-502 Zakopane
nauczyciel Stanisława Budz

Dawid BACHUL za pracę "Św. Mikołaj" i pejzaż
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 6
ul. Orzepowicka 15a, 44-217 Rybnik
nauczyciel Izabela Sipko i Zuzanna Ogierman

Dorota PAWLIKOWSKA za pracę "Św. Dorota" i pejzaż
Zespół SP i Gimnazjum
Gliczarów Górny 101, 34-425 Biały Dunajec
nauczyciel Barbara Gał

Sylwia MARSZAŁEK za pracę "Św. Weronika" i pejzaż
Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Jana Kazimierza 20, 34-400 Nowy Targ
nauczyciel Maria Bogdał

LITERATURA

I nagrody nie przyznano

II nagroda Katarzyna Kraszewska
Gimnazjum im. Ks. Karola Wojtyły z Niegowici
za wiersze "Dwa wiosła-krzyż" oraz "Zaraz po kremówkach"

II nagroda Sonja Bukała
Miejskie Gimnazjum im. A. Mickiewicza
ul. Cmentarna 1
39-200 Dębica
za wiersz bez tytułu zaczynający się od słów "Zamknij martwe moje oczy"

III nagroda Bartłomiej Król Józaga
za wiersz "Papieżowe słowa"

wyróżnienie Patryk Czech
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Libuszy
38-306 Libusza 679
za wiersz "Podziękowanie"

MUZYKA

W kategorii solistów

I miejsce Karolina Chmiel
Dębica

II miejsce Dorota Pieniążek
Dębica

III miejsce Klaudia Majdasz
Dębica

wyróżnienie Aneta Zembura
Gołkowice Górne

W kategorii zespołów

I miejsce Chór Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych
Zakopane

II miejsce Zespół Wokalno-Instrumentalny "Rycerze Niepokalanej"
Bytom

III miejsca nie przyznano

Główną nagrodę Grand Prix dla najlepszego wykonawcy przyznano Karolinie Chmiel z Dębicy.