Informujemy, że rejestr zarejestrowanych kwater dostępny jest TUTAJ

Kwatery w rejestrze Urzędu Miasta Zakopane wpisywane są w następującej sposób:

Jan Kowalski, Krakowska 5 – 15/2010

By znaleźć przy pomocy wyszukiwarki sprawdzaną kwaterę, należy w jej oknie wpisać jedną z trzech danych:

1. nazwisko i imię, np.: Kowalski Jan (nazwisko i imię z dużej litery) lub:

2. nazwę ulicy, np.: Krakowska (co ważne, nazwa ulicy powinna być wpisana z dużej litery i bez słowa „ulica” czy „ul.”)  lub:

3. numer z tabliczki z pełnym rokiem lub sam rok, np. : 15/2010 lub 2010

  • Szymanek Mariusz, Kaszelewskiego 1-47/2013
  • Smrekowa Polana, Smrekowa 23 F lok. 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 – 17/2015
  • Oleksa Mariola, Bachledy 21 – 14/2015
  • Siwek Joanna, Tatary 41 – 15/2015
  • Kwarciak Jan, Grunwaldzka 23 – 40/2013
  • Palider Krystyna, Bachledzki Wierch 9 – 75/2013
  • Kuldanek Helena, Smrekowa 1 C-45/2013
  • Albrzykowska-Pęksa Maria, Kasprusie 10-125/2003
  • Monte House Apartments, Małe Żywczańskie 26 - 23/2015
  • Aleksandrzak Beata, Zwijacze 1-64/2005
  • Ambroziak Adam, Kasprusie 7-234/2002
  • Ambroziak Adam, Kasprusie 7 a-234/2002
  • Andracka Halina, Piaseckiego 7 b-86/2004
  • Andrzejewska Barbara, Marusarzówny 4-52/2009
  • Antolak Stanisław, Grunwaldzka 7 a-53/2008
  • Anyszek Daniel, Jaszczurówka 26-8/2012
  • Arct Aneta, Sobczakówka 4 -241/2000
  • Augustyn Władysław, Antałówka 22-10/2010
  • Baca Helena, Jagiellońska 36-58/2003
  • Baca Teresa, Smrekowa 20 b-49/2006
  • Bachleda Jan, Stachonie 20-226/2003
  • Bachleda Aneta, Cyrhla 19 c-5/2001
  • Bachleda Aneta, Cyrhla 50 a-5/2001
  • Bachleda Maria- D.W. “Świerk”, Piaseckiego 14 a-36/2001
  • Ustupski Kaźmik Krzysztof, Pardałówka 75-41/2013
  • Zawadzki Marek, Droga do Wantuli 9-42/2013
  • Zwijacz Kozica Aneta, Chramcówki 11 i-43/2013
  • Bełzowski Władysław, H. Modrzejewskiej 10-44/2013
  • Chyc Mulik Franciszek, Cyrhla 11 A-204/2000- zawieszenie działalności
  • Bachleda Maria, Małe Żywczańskie 24-75/2003
  • Bachleda Maria, Piłsudskiego 32-287/2000
  • Bachleda Danuta, Rybkówka 13-108/2008
  • Bachleda St-aw, St-aw, Łucja, Harenda 50 a-253/2003
  • Bachleda-Curuś Janina, Staszica 9-161/2003
  • Bachleda-Curuś Krystyna, Harenda 32-188/2000
  • Bachleda-Curuś Maria, Harenda 25-189/2000
  • Bachleda-Curuś Maria, Ustup 5-189/2000
  • Bachleda-Curuś Aneta i Andrzej, Harenda 28A , 98/2010
  • Bachleda-Dorcarz Stanisław, Bachledy 9 a-64/2003
  • Bachleda-Dorcarz Wojciech, Harenda 11d-57/2000
  • Bachleda-Dorcarz Janusz, Harenda 11 c-35/2004
  • Bachleda-Księdzularz Czesław, Piłsudskiego 32-15/2001
  • Bachleda-Księdzularz Czesław, Strążyska 7 a-15/2001
  • Bachleda-Księdzularz Franciszek, Stolarczyka 9-133/2003
  • Bachleda-Księdzularz Janina, Bachledy 6 a-124/2001
  • Bachleda-Szeliga Małgorzata, Krzeptówki 129-227/2002
  • Bachleda-Tadziak Elżbieta, Bilinówka 10-225/2003
  • Bachleda Wala Beata, Przew. J.Krzeptowskiego 37-10/2008
  • Bachleda Wraj Maria, Spyrkówka 12 a-3/2007
  • Truchoń Anna, Chyców Potok 29 – 9/2015
  • Bachleda -Żarska Anna, Tetmajera 14-120/2001
  • Bachleda -Żarska Zofia, Kasprowicza 37-115/2001
  • Bafia-Lipik Joanna, Salwatoriańska 5-209/2003
  • Bafia-Lipik Joanna , Salwatoriańska 11-86/2008
  • Bagiński Cezary, Tetmajera 22 B-23/2008
  • Bańdo Maciej, Strążyska 27 b-94/2008
  • Baran Bogusław, Krzeptówki 111-47/2003
  • Baran Bogusław, Krzeptówki 113-47/2003
  • Baran Robert, Kasprowicza 31 d-104/2008
  • Baran Augustyn, Kamieniec 21-23/2011
  • Barański Robert, Krzeptowskiego 42 a/35-51/2004
  • Barański Robert, Boruty Spiechowicza 11/13-78/2008
  • Barczyk Janina, Kasprusie 52 b-9/2006
  • Barglik Jerzy, Witkiewicza 17 a- 21/2006
  • Barnat Iwona, Krzeptowskiego 8-49/2005
  • Baron Tadeusz , Zwierzyniecka 1-67/2002
  • Bartoszek Maria, Nowotarska 51-24/2009
  • Bąk Bogusława, Bąk Kazimierz, Krzeptówki 9-275/2003
  • Beczała Joanna, Goszczyńskiego 22 b-145/2000
  • Badnarek Katarzyna,Toporowski Wiesław,Strążyska 27 b-11/2009
  • Bednarz Jan, Chałubińskiego 22c-274/2000
  • Bednarz Janusz, Sz.Zaryckiego 14-60/2000
  • Wybranowska-Bednarz Hanna, Balzera 5 d/2-39/2002
  • Bełtowski Dariusz, Krzeptówki Potok 4-16/2010
  • Bełzowski Władysław, Brzozowa 20-179/2003
  • Berezińska Korzińska Anna, Droga na Bystre 1 a-199/2003
  • Bernatowicz Magdalena, Krzeptowskiego 4-144/2003
  • Beszterda Anna, Nowotarska 21-162/2003
  • Beszterda Piotr, Nowotarska 21 f-124/2005
  • Biczysko Grzegorz,Jaszcurówka 19-349/2003
  • Biedrzycka-Soboń Anna, Modrzejewskiej 8-379/2003
  • Biegański Mariusz, Mraźnica 6 A-108/2003
  • Biegański Mariusz, Tuwima 9 C-63/2005
  • Biela Andrzej, Kościeliska 74 b-1/2001
  • Biela Janusz, Krzeptówki 202-18/2001
  • Biela Konrad, Stanisław-“Konradówka”-Krzeptowskiego 10-99/2002
  • Biela Surówka Teresa,Balzera 1 c-350/2003
  • Biela Irena, Tatary 19-4/2005
  • Bieniek Anna, Strążyska 28 c-247/2002
  • Bieniek Helena, Chałubińskiego 3 a-104/2005
  • Biernat Grażyna, Zamoyskiego 34-195/2003
  • Biernat Mariusz, Witkiewicza 16 c-37/2005
  • Bilan Andrzej, Huty 1a- 10/2009
  • Bilczewski Maciej , Małe Żywczańskie 16-220/2000
  • Bilska Małgorzata-Kościeliska 17 c-33/2002
  • Biszczuk Maria, na Wilcznik 16 a- 102/2005
  • Bizub Stanisława, Pardałówka 5 e-194/2000
  • Binkowski Piotr, Nowotarska 8-84/2005
  • Błachuta Maria, Gubałówka 231 b-76/2000
  • Błasiak Krzysztof, St. Zubka 5-252/2000
  • Błasiak Katarzyna, Droga do ST-wa Zubka 3-125/2005
  • Błaszyński Andrzej, Smrekowa 9 a-37/2004
  • Bobak Stanisław, Żeromskiego 23-46/2001
  • Bobak Władysław, Cyrhla 31 c-47/2004
  • Bobak Andrzej, Harenda 52-308/2000
  • Bobak Andrzej, Ustup 1-5/2007
  • Bobak Stanisława, S. Zubka 27-61/2010
  • Bobek Jan, Harenda 36-94/2005-149/01-zawieszenie dział.
  • Bobek Piotr, Harenda 36-94/2005
  • Bobek Anna, Harenda 36 b-361/2003
  • Bochnak Elżbieta, Stary Młyn 4B-35/2011
  • Bodziński Jakub, Nowotarska 17 a-2/2001
  • Bogdan Małgorzata, Broniewskiego 14c-97/2010
  • Bogusławska Jolanta, Pocztowców 19-99/2009-5934
  • Bomba Maria, Balzera 13-61/2001
  • Borgosz Jacek, Droga do Olczy 21 “b”-125/2002
  • Borkowska Wanda, Krzeptowskiego 26-49/2011
  • Borkowski Adam, Chramcówki 11 g-117/2002
  • Borkowska-Jelonek Bożena, Droga do Olczy 28 k-105/2005
  • Bortnik Maria, Jana Pawła II 6-54/2000
  • Boruchowicz Barbara, Zająca 10-35/2001
  • Boruchowicz Barbara, VIP sp. z o.o.- Zająca 10-42/2006
  • Brandstatter Alicja, Krzeptówki 888-238/2000
  • Bourgeois A.-prow.dział.-właściciel A.Załęska-Pardałówka 32/6 (lok. 5 i 6) -77/2009
  • Borysiewicz Adam i wspólnicy sp.j, Sienkiewicza 3/12-75/2009
  • Borysiewicz Adam i wspólnicy sp.j, Sienkiewicza 3/21-76/2009
  • Bryjak Andrzej, Brzozowskiego 24-45/2001
  • Bryjak Bartłomiej, Bachledy 12 b-223/2003
  • Bryjak Maria, Brzozowskiego 24 a-44/2001
  • Bryniarski Andrzej, Gładkie 12 c-393/3003
  • Bryniarska Dominika, Kamieniec 19 a-59/2005
  • Brzoskowska Maria, Strążyska 31-187/2000
  • Brzoza Adam, Skibówki 16-16/2003
  • Brzuchanski Marian, B.Czecha 2-12/2013
  • Rejdych Sylwia, Kościeliska 17 B – 13/2013
  • Bucka Małgorzata-O.W. “Start”, Piłsudskiego 22-24/2001
  • Bucki Paweł, Piłsudskiego 22 a-34/2007
  • Bucka Weronika, oś. Kasprusie 12 lok. 19-72/2012
  • Bucka Weronika, Bulwary Słowackiego 25 lok. 24-75/2012
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A, lok.3-22/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A, lok.4-23/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A, lok.5-98/2012
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A, lok.6 -2/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A, lok.18-100/2012
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A, lok.22-24/2013
  • Bucka Weronika, Pardałówka 43 lok. 3-25/2013
  • Buczkowski Grzegorz, Jaszczurówka 16-70/2005
  • Buczulski Grzegorz, Szkolna 14 a-310/2003
  • Budka Zofia, Zwierzyniecka 24-61/2004
  • Budner Zbigniew, Sienkiewicza 3/15-71/2009
  • Budonis, sp. z o.o. , Tyrka Barbara, Antałówka 8-39/2005
  • Budz Stanisława, Paryskich 48 a-43/2007
  • Budzik Urszula, Droga do Daniela 9B-3/2012
  • Bugaj Barbara, Nowotarska 40a/1-87/2000
  • Bujak-Stachoń Kinga, Sienkiewicza 8-20/2011
  • Bukowska Helena, Krzeptówki 145-73/2003
  • Bukowski Piotr, Krzeptówki 17c-198/2000
  • Bukowska Stanisława, Stare Krzeptówki 16-197/2000
  • Bukowska Zofia, Walowa Góra 9 c-265/2003
  • Bukowski Andrzej, Zubka 26 a-45/2003
  • Bukowska Krystyna ,Króle 12-307/2003
  • Bukowska Halina, Piszczory 11-82/2012
  • Bukowska Halina, Janosówka 10 A-169/2002
  • Bukowski Władysław, Brzozowskiego 9-32/2001
  • Bukowska Zofia, Mrowce 14 b-58/2008
  • Bukowski-Palarz Jana, Ubocz 3 a-10/2007
  • Buksa Michał, Nowotarska 61 a-42/2009
  • Bulas Janina, Broniewskiego 1-144/2000
  • Bulas Helena, Gimnazjalna 6 C-73/2012
  • Bulski Krzysztof, Kasprowicza 47 A-262/2000
  • Buńda Agnieszka, Droga do Rojów 19A-- 29/2009
  • Burchacińscy E.K. , Brzozowskiego 23-82/2002
  • Burnos Piotr, Mraźnica 6 a- 28/2006
  • Bużek Czesław, Cyrhla 17-274/2003
  • Cellary Małgorzata Maria, Krzeptowskiego 42 a/51-63/2004
  • Chęć Danuta, Małe Żywczańskie 21-301/2003
  • Chilecki Piotr, Salwatoriańska 11 A-15/2012
  • Chlebek Bronisław, Chłabówka 27-216/2003
  • Chmielarczyk Jacek, Chyców Potok 28-103/2005
  • Chmielewska Alina, Kasprusie -osiedle 11/3-40/2003
  • Chmielewski Krzysztof, Przew. J.Krzeptowskiego 42/1A
  • Chodorowski Andrzej, Lach Tomasz, Makuszyńskiego 19-54/2007
  • Choroba Andrzej, Asnyka 1-111/2008
  • Chowaniec Magdalena-“Cisówka”-Chramcówki 27 a-47/2002
  • Chowaniec Halina,Maciej,Michał-„Cisówka”-Chramcówki 27a-87/2008
  • Chowańska Bożena, Grunwaldzka 23 c-112/2001
  • Chramiec-Głąbik Janina, Chramcówki 18-109/2003
  • Chrobak-Sałyk Lidia, Skibówki 2-149/2003
  • Chrobak Wanda, Stanisław, Bulwary Słowackiego 20-67/2001
  • Chrobok Alfred, Kasprusie 8-81/2005
  • Chruściel Maria, Chramcówki 16 B-116/2001
  • Chudy Robert, Sz. Zaryckiego 7-6/2013
  • Chyc Marcin, Chyców Potok 29-86/2010
  • Chyc Beata, Wojciech, Droga do Samków 7-6/2002
  • Chyc Jan, Strążyska 23-210/2000
  • Chyc Maciej, Droga do Olczy 34 c-245/2002
  • Chyc Tadeusz, Chyców Potok 7-14/99
  • Chyc Józefa, Spyrkówka 7-64/2000
  • Chyc Wojciech, Beata ,Droga do Samków 7-6/2002
  • Chyc Stanisława, Tatary 19 b-85/2005
  • Chyc Witold, Kasprowicza 45-67/2004
  • Chyc-Cieś Anna, Antałówka 28-131/2000 zawiesz. dział.
  • Chyc-Cieś Sławomir, Kurierów Tatrzańskich 11-139/2003-dział. zawiesz.
  • Chyc-Gazdeczka Jan, Kasprowicza 33-74/2003
  • Chyc-Gazdeczka Zofia, Kasprowicza 29-20/2003
  • Chyc-Gazdeczka Andrzej, Broniewskiego 16 c-63/2008
  • Chyc-Kuros Danuta, Mrowce 11-37/2003
  • Chyc-Kuros Jan, Mrowce 12 a-32/2003
  • Chyc-Kuros Maria, Mrowce 22 b-95/2008
  • Chyc-Kuros Maria , Mrowce 25 a-88/2002
  • Chyc-Kuros Maria, Olcza-Mrowce 22 B-244/2000
  • Chyc-Kuros Maria, Harenda 43 d-55/2008
  • Chyc-Kuros Maria, Chyców Potok 20-9/2013
  • Chyc-Maciaga Andrzej, Antałówka 30-44/2009
  • Chyc-Maciaga Zofia, Antałówka 17-5/2013
  • Chyc-Magdzin Helena, Al. 3-go Maja 9-141/2001
  • Chyc-Magdzin Helena, Wojdyły 22-141/2001
  • Chyc-Magdzin Wojciech, Na Wilcznik 10-88/2010
  • Kotowska-Banaś Helena, Bulwary Słowackiego 19 A – 41/2015
  • Chyc-Magdzin Edward, Gubałówka 206 E – 40/2015
  • Chyc-Magdzin Edward, Kasprowicza 36 – 39/2015
  • Chyc-Magiera Janina, Chyców Potok 11-21/2004
  • Podkanowicz-Szczerba Paulina, Jagiellońska 17 – 99/2004
  • Chyc -Mulik Józef, Cyrhla 11 A-204/2000
  • Chyc-Mulik Maria, Huty 22-367/2003
  • Chyc-Mulik Jan, Salwatoriańska 4-88/2003
  • Chyc-Myrmuła Jolanta, Droga do Walczaków 31A-7/2011
  • Chyc-Olesiak Józef, Droga do Olczy 9b-7/2000
  • Chyc- Teklarz Antonina, Janosówka 7-116/2003
  • Cichoń Mirosław, Oberconiówka 3 b-25/2008
  • Ciężadlik Antonina, Gubałówka 203 a-288/2000
  • Ciołek Rafał, Kościeliska 67 d-240/2002
  • Ciszek Stanisław, Balzera 16 b-22/2003
  • Ciszek Wojciech, Balzera 16 a-141/2003
  • Ciszek Teresa, Jagiellońska 6 a-82/2004
  • Cudzich Renata, Szymanowskiego 11 A-30/2001
  • Cudzich Chowaniec Helena, Józef, Brzegi 2 a-130/2003
  • Cudzich Chowaniec Helena, Zamoyskiego 1 a-131/2003
  • Cudzich-Chowaniec Wojciech, W.Brzegi obok nr 2a-65/2010
  • Cudzich Grażyna, Olcza Klusie 2 a-330/2000
  • Cukier Helena, Tetmajera 8-10/2006
  • Cygal Teresa, Bilinówka 1 a-376/2003
  • Cyganek Ewa , Makuszyńskiego 13 a/3-21/2005
  • Czaja Kitkowska Barbara, Kasprusie 31-96/2001
  • Czaja Małgorzata, Kraszewskiego 6 c-321/2000
  • Czajkowski Mariusz, Bilinówka 15 d-80/2007
  • Czapiewska Anna, Krzysztof, Króle 9A-14/2011
  • Czapliński Dariusz, Pod Lipkami 9/A3-72/2008
  • Czapliński Dariusz, Kaszelewskiego 7B/3C-86/2009
  • Czapliński Dariusz, Kaszelewskiego 7B/1C-85//2009
  • Czapliński Dariusz, Kaszelewskiego 7B/5C-83/2009
  • Czarnomska Małgorzata, Żeromskiego 24 b-66/2008
  • Czekańska Lilianna, Ustup 21-1/2002
  • Czernik Anna, Szymony 13 a-270/2003
  • Czernik Paweł, Droga do Samków 13b-160/2000
  • Czernik Andrzej, Droga do Samków 13 b-89/2005
  • Czernik Zofia, Cyrhla 20 c-109/2008
  • Czernik Andrzej, Mrowce 16 A-95/2012
  • Czernik Andrzej, Mrowce 16, 56/2013
  • Czernikiewicz Marianna, Krzeptówki 25-228/2002
  • Czerny Marian, Grunwaldzka 12 a-68/2007
  • Czerny Marian, Makuszyńskiego 19 B-30/2013
  • Czerny Marian, Makuszyńskiego 19 C-31/2013
  • Czuba Magdalena, Chałubińskiego 21c-125/2000
  • Częczek Tadeusz, Huty 4a -166/2000
  • Czmielewska Halina, Antałówka 21-34/2006
  • Czop Władysław, “Pod Wierchami”, Krzeptowskiego 41- 121/2002
  • Czwarno Mirosław, Zamoyskiego 11 a-104/2000
  • Ćwikła Maria, Strążyska 5 d-115/2000
  • Ćwiklińska-Tatar Magdalena, Oberconiówka 8a-66/2010
  • Chudy Robert, Wiercigroch Violetta, Zaryckiego 7-88/2005
  • Dauksz Robert, Krzeptówki 60-92/2012
  • Dauksz Robert, Droga do Daniela 9 D-26/2013
  • Dawczak Bolesław, Witkiewicza 12-1/2009
  • Dawidek Piotr, Jaszczurówka 17 b-311/2000
  • Dawidek Ewa, Bulwary Słowackiego 38-338/2003
  • Dawiec Beata, Piłsudskiego 29a-195/2000
  • Dąbek Józefa, Sabały 13-79/2003
  • Dąbek Jarosław, Broniewskiego 9D-14/2010
  • Delowicz Stanisława, Strążyska 5b-101/2008
  • Demitraszek Władysław, Droga na Wierch 7-40/2009
  • Demitraszek Władysław, Grunwaldzka 25 a -41/2009
  • Denis Jastrzębska Beata, Strążyska 5 e-106/2001
  • Derwisz Janina, Droga na Buńdówki 7 a-185/2002
  • Dębowska Zofia, Kościeliska 15-41/2003
  • Długosz Maria, Mrowce 27 a- 25/2009
  • Doktór Danuta , Sienkiewicza 33-77/22002
  • Dolasiński Piotr, Salwatoriańska 7-40/2010 -dział.zawieszona
  • Dolasińska Czesława, Salwatoriańska 7-50/2012
  • Dołgowski Stanisław- Jaszczurówka Bory 10 a-60/2002
  • Domańska Krystyna, Nowotarska 21 b-199/2002
  • Dorula Leszek, Bachledy 4 a-46/2005
  • Dorula Anna, Piszczory 9 c-99/2005
  • Dragulska Ewelina, Krupówki 24-28/2013
  • Dreszer Marek, Kasprusie 54-75/2010
  • Drożdż Andrzej, Szymaszkowa 3 B-81/2012
  • Dubiel Stanisław, Tatary 23-245/2000
  • Dubiel Feliks Stefan, Droga na Szymaszkową 5-8/2009
  • Duda Helena, Pardałówka 3-209/2000
  • Duda Bronisław, Kurierów Tatrzańskich 13
  • Duda Małgorzata, Małe Żywczańskie 25 a-1/2011
  • Duda Łukasz, Małe Żywczańskie 25 A-1/2011, zawieszenie działalności
  • Dudek Leszek, Krzeptówki 91-54/2004
  • Dudek Leszek, Karłowicza 4-72/2007
  • Dudzik Ryszard, Za Cieszynianką 3-25/2005
  • Dulęba Mariusz, Małe Żywczańskie 33-17/2008
  • Dworniczek Mirosława, Chramcówki 9 A-205/2000
  • Dyba Piotr Sebastian, Goszczyńskiego 16-3/2002
  • Dybich Marek, Tuwima 14 B-13/2011
  • Dyrcz Antoni, Sienkiewicza 22 a-232/2000
  • Dziadzio Mariusz, Kasprusie 12 c-237/2003
  • Dziadzio Bogdan, Ubocz 22-101/2001
  • Dziedzic Ludwika, Za Strugiem 6-396/2003
  • Dziedzic Stanisław, Zamoyskiego 13 b-7/2004
  • Dziedzic Małgorzata, Jaszczurówka20-73/2004
  • Dziedzic Władysława, Makuszyńskiego 1-39/2007
  • Dziedzic Władysława, Kraszewskiego 12 a-89/2007
  • Dziedzic Jakub, Słoneczna 3 lok. 22-90/2012
  • Dziedzic Władysława, Zamoyskiego 11E-12/2012
  • Dziedziniewicz Wiesław, Elżbieta, Antałówka na Wierch 36 “Gontyna”-175/2002
  • Dziewicka Maria, Małe Żywczańskie 2 d-149/2000
  • Dziubek Janusz, Ustup 11 a-280/2003
  • Dziubek Janusz, Droga do Rojów 4-73/2010
  • Dziurny Marzena, Sienkiewicza 24c -170/2000
  • Dziurny Marcin,Tomasz, Sienkiewicza 24G-37/2011
  • Essen Aleksandra-Oś. Szymaszkowa 3-40/2002
  • Falkowski Leopold, Za Strugiem 22-390/2003
  • Falkowski Jacek, za Strugiem 22-136/2005
  • Fatla Małgorzata, Mrowce 30-41/2010
  • Fedro Halina, Stachonie 28-54/2003
  • Fedro Halina, Stachonie 28 a-54/2003
  • Fiała Andrzej, Jaszczurówka- Bory 5 d-394/2003
  • Figlarz Michał, Skibówki 29 a-187/2003
  • Figlarz Zofia, Witkiewicza 18 f-136/2000
  • Figus Małgorzata, Balzera 32-86/2005
  • Figus Jan, Balzera 23-132/2005
  • Fijał Franciszek, Chyców potok 9 a-242/2002
  • Filipek Janina-Droga do Daniela 5 a-52/2002
  • Filipiak Józef, Kasprusie 50 a-327/2000
  • Filipowicz Anna, Chałubińskiego 38-10/2001
  • Fornal Marek, Kościeliska 31-290/2000
  • Fornalska -Wiktor Renata, Goszczyńskiego 20 a-39/2006
  • Foszczyńska Elżbieta, Strążyska 15-8/2006
  • Frankowski Tomasz,Jaszczurówka-Bory 14A.60/2005
  • Frączysta Anna, Oberconiówka 1 b-205/2003
  • Frejek Edyta, ul. Piszczory 10-30/2008
  • Furmanek Michał, Sienkiewicza 30 b-135/2001
  • Furtak Aleksandra, Bilinówka 3 A-77/2012
  • Furtak Aleksandra, Bilinówka 18-78/2012
  • Gagnon Barbara, za Strugiem 35 b , 72/2005
  • Gajewski Mirosław, Droga do Walczaków 16 a-90/2005
  • Gajowski Janusz, Chramcówki 12 a-37/2001
  • Gajowski Janusz, Chramcówki 12 b-211/2003
  • Galarowska Ewa, Makuszyńskiego 10 a-4/2006
  • Galica Andrzej, Pardałówka 18-91/2003
  • Galica Jan, Pardałówka 20-75/2008
  • Galica Janina, Huty 25 a-333/2003
  • Galica Janina, Droga na Antałówkę 8-87/2001
  • Galica Grażyna , Króle 31 b-42/2008
  • Galica Agnieszka, Stachonie 30 a-67/2010
  • Gał Anna, Harenda 30 a-207/2003
  • Gał Stanisława, Cyrhla 42 d-4/2001
  • Gał Stanisława, Harenda 34-76/2003
  • Gał Teresa, Jan,Harenda 27 a-399/03
  • Gałczyńska Beata, Marusarzówny 11 A kl. 3 m 3-37/2007
  • Gałysa Bronisława, Grunwaldzka 27-302/2003
  • Garalowska Gil Maria , Wojdyły 18 a-113/2002
  • Garalowska Helena, Rybkówka 8 b-78/2007
  • Garbacz Kazimiera, Smrekowa 4-19/2007
  • Garcia Alan , Za Strugiem 18 B-1/2010
  • Gaura Piotr, Kasprusie 12-22/2006
  • Gawlak Andrzej, Stachonie 20 a-50/2003
  • Gawlak Zofia, Cyrhla 54-26/2007
  • Gawlak Curuś Zofia, Oberconiówka 36-14/2001
  • Gawlak-Curuś Zofia, Stary Młyn 8-77/2008
  • Gawlak-Homernik Katarzyna, Cyrhla 28 b-60/2009
  • Gawlak Kubik Tomasz-willa “Kubik” Pardałówka 17 B-45/2002
  • Gawlak Maria, Stachonie 20 b-245/2003
  • Gawlak Maria, Stachonie 20 c-119/2003
  • Gawlak Mikuda Marianna, Mrowce 6 a-129/2003
  • Gawlak Mikuda Józef, Pardałówka 36 c-32/2005
  • Gawlak Mikuda Józef, Mrowce 21-31/2005
  • Gawlak Mikuda Zofia, Mrowce 21 a-2/2008
  • Gawlak Socka Elżbieta, Króle 37 b-324/2003
  • Gawlak-Socka Janusz, Cyrhla 4-94/2012
  • Gawroński Alfred, Gen. Galicy 8-16/2006
  • Gazda Jarosław, Kościeliska 58-67/2009
  • Gąsienica Ewa, Sienkiewicza 24 A-91/2009
  • Gąsienica Andrzej, Do Samków 11b-94/2000
  • Gąsienica Grażyna, Zaryckiego 19-56/2003
  • Gąsienica Janina, Do Samków 11-95/2000
  • Gąsienica Andrzej, Wojdyły 6 B-221/2000
  • Gąsienica Andrzej, Wojdyły 6 C-79/2012
  • Gąsienica Kazimiera, Droga do Olczy 15-185/2000
  • Gąsienica Łucja, Cichej Wody 4-258/2003
  • Gąsienica Maria, Droga do Olczy 13-173/2003
  • Gąsienica Marta, Kasprusie 37 a-295/2000
  • Gąsienica Stanisław, Harenda 47-299/2003 -zawiesz.dział.
  • Gąsienica Stanisław, Sobczakówka 4-293/2003 -zawieszenie dział.
  • Gąsienica Szymon, Szkolna 22-86/2002
  • Gąsienica-Marcińska Renata, Chramcówki 26 b-93/2001
  • Gąsienica-Marcińska Renata , Jaszczurówka 19 d-93/2001
  • Gąsienica Grażyna, Cyrhla 14 c-51/2007
  • Gąsienica Tadeusz, Droga do Walczaków 50-21/2008
  • Gąsienica Magdalena, Krzeptówki 12 B-91/2012-zawieszenie dział.
  • Gąsienica-Brzega Krystyna, Skibówki 10-74/2002
  • Gąsienica-Ciułacz E., Za Strugiem 39-53/2000
  • Gąsienica-Ciułacz Kazimiera, Regle 30-98/2000
  • Gąsienica-Ciułacz Beata, W.Brzegi 1E-79/2010
  • Gąsienica-Daniel Andrzej, Salwatoriańska 6-223/2000
  • Gąsienica-Daniel Danuta, Bachledy 21-137/2003
  • Gąsienica-Daniel Krzysztof, Oberconiówka 24-103/2000
  • Gąsienica-Daniel Tomasz, Szymony 27-69/2007
  • Gąsienica-Daniel Józef, Stara Pardałówka 4 - 24/2004
  • Gąsienica-Daniel Andrzej, Stara Pardałówka 6-91/2010
  • Gąsienica-Gewont Katarzyna, Droga do Rojów 19, 89/2010
  • Gąsienica-Giewont Mieczysław , Dr do Rojów 15-71/2002
  • Gąsienica-Giewont Adrian, Pocztowców 1-85/2007
  • Hołowacz Wiesława, Antałówka na Wierch 17 – 169/2000
  • Gut Tomasz, Jagiellońska 18 – 76/2012
  • Gąsienica-Groń Czesława, Broniewskiego 21-236/2002
  • Gąsienica-Groń Ewa, Jan, Broniewskiego 21 a-246/2002
  • Gąsienica-Groń Elżbieta, Stanisław, Stara Pardałówka 15-118/2000
  • Gąsienica-Groń Maria,Podhalańska 18-119/2000
  • Gąsienica-Jacków Grażyna, Zwierzyniecka 15-27/2003
  • Gąsienica-Józkowy Barbara, Bulwary Słowackiego 7-34/2012
  • Gąsienica-Kaspruś Stanisław, Sienkiewicza 24 d-1/2004
  • Gąsienica-Kleryk Władysław, Droga do Olczy 22 A- 28/2003
  • Gąsienica-Kleryk Sylwia, Małe Żywczańskie 19 a-74/2004
  • Gąsienica -Kołodziej Andrzej, Bilinówka 10 a-173/2002
  • Gąsienica-Kotelnicka Janina, Mrowce 18-95/2002
  • Gąsienica-Kotelnicki Daniel , Zwijacze 2 a-81/2008
  • Gąsienica-Kotelnicka Maria, Ustup 15-4/2012
  • Gąsienica-Lizoń Aneta, Harenda 10-69/2010
  • Gąsienica-Łuszczek Wioletta, Goszczyńskiego 14-18/2008
  • Gąsienica Makowska Janina, Harenda 13 g-76/2007
  • Gąsienica Makowska Agnieszka, Sobczakówka 16 b-22/2009
  • Gąsienica-Makowski Bronisław, Harenda 13 h-32/2009
  • Gąsienica-Makowski Bronisław, Harenda 13 H-32/2009
  • Gąsienica-Mikołajczyk Stanisław, Jaszczurówka 22 H-182/2003
  • Gąsienica-Mikołajczyk Tomasz, Jaszczurówka 22 g-347/2003
  • Gąsienica-Mikołajczyk Dariusz, Kasprusie-osiedle 13/7-84/2010
  • Gąsienica-Mracielnik Emilia, Zaryckiego 17-290/2003
  • Gąsienica -Mracielnik Pelagia, Krzeptówki 4-4/2002
  • Gąsienica-Mracielnik Tomasz, Krzeptówki 14 a-133/2001
  • Gąsienica-Roj Andrzej , Orkana 8-99/2000
  • Gąsienica-Roj Anna , Droga na Szymaszkową 10-234/2000
  • Gąsienica-Roj Maria, Droga do Wantuli 9 b-149/2005
  • Gąsienica-Roj Jan, J.Krzeptowskiego 18 a-62/2010
  • Gąsienica-Samek Maria, Szymony 12 b-172/2002
  • Gąsienica-Samek Andrzej, Chramcówki 19 C-9/2012
  • Gąsienica-Sieczka Grzegorz, Skibówki 2 c-38/2003
  • Gąsienica-Sieczka Maria, Krzeptówki Potok 2 b-39/2003
  • Gąsienica-Sieczka Marek, Krzeptówki Potok 2 b-39/2003
  • Gąsienica-Staszeczek Stanisław, Jaszczurówka 22 c-24/2003
  • Gąsienica-Staszeczek Władysław, Balzera 18 B-231/2000
  • Gąsienica-Szymków Urszula, Droga do Olczy 10 a-101/2002
  • Gąsienica-Walczak Maciej, Kościeliska 19 A-87/2012
  • Gąsienica-Wawrytko Bronisława, Małe Zywczańskie 2-117/2000
  • Gąsienica-Wawrytko Maciej, Jaszczurówka 16 a-281/2003
  • Gąsienica-Wawrytko Teresa, Krzeptówki 20 c-192/2000
  • Gąsienica-Wawrytko Maria, Harenda 38 a-368/2003
  • Gąsiorowski Mirosław,Anna, Krupówki 28 -113/2005
  • Gąska Tadeusz, Małe Żywczańskie 1-107/2001
  • Gewont Maria, Oberconiówka 15-192/2002
  • Glugla Marian, Kasprusie 8-44/2007
  • Gładoch Małgorzata, Zamoyskiego 19 c-23/2003
  • Głąb Stanisław, Skibówki 35-230/2002
  • Głowacki Krzysztof, Do Tadziaków 35-30/2010
  • Głowacki Marcin, W. Pola 8 -„Silesia”-159/2002
  • Golińska Bożena, Skibówki 29 c-45/2004
  • Gołąb Elżbieta, Pocztowców 11-46/2007
  • Gomuliński Andrzej, Tetmajera 43-38/2010
  • Gomółka Maria, Kasprusie 30A-8/2011
  • Góra Mariola, Tetmajera 22 F-355/2003
  • Góral Antoni, Za Cieszynianką 4-157/2003
  • Górecka Alina, Strążyska 28 a-113/2000
  • Górski Wojciech, Bulwary Słowackiego 15B/2-156/2003
  • Górska Małgorzata, Kraszewskiego 4B-40/2012
  • Górowski Janusz , Pardałówka 60-190/2002
  • Grabiec Helena, Łukaszówki 4/33-171/2003
  • Grabiec Helena, Zborowskiego 1/44-170/2003
  • Grabowski Mariusz, Kościeliska 2 c-74/2005
  • Graca Anna Maria, Krzeptówki 99/9-56/2007
  • Gradzik Marek, Sienkiewicza 24 f-58/2000
  • Granat Marek, Kurierów Tatrzańskich 41-46/2009
  • Oliwa Piotr, Chłabówka Dolna 40 a-20/2015
  • Gregorski Bogusław, Krzeptowskiego 43-105/2003
  • Grela Krzysztof, Krzeptówki 103-199/2000
  • Gronek Grażyna, Balzera 16 c-316/2000
  • Gruszczyński Mikołaj, Skibówki 26-4/2010
  • Gruszka Bernarda, Tatary 6 B-44/2010
  • Gruszka Halina, Za Strugiem 33-148/2003
  • Gruszka Marek, Za Strugiem 36 c-160/2003
  • Gruszka Jerzy, Za Strugiem 29 b-13/2006
  • Gruszka Władysław, Sobczakówka 14-45/2006
  • Gruszka Monika, za Strugiem 29 C-83/2012
  • Gryniewicz Wanda, Na Wilcznik 4/2-69/2009
  • Gryzik Małgorzata, Harenda 29-85/2000
  • Grzyb Robert, Bulwary Słowackiego 20 b-373/2003
  • Grzywa Barbara, Droga do Olczy 22-175/2003
  • Grzywna Henryk, Krzeptówki 15 b-61/2003
  • Grzywnowicz Danuta, Sienkiewicza 24 e-80/2003
  • Guńka Łukasz, Skibówki 21-98/2005
  • Guńka Andrzej, Skibówki 21 a-73/2008
  • Gut Wiesława, Zwijacze 2 d-63/2000
  • Gut Maria, Ustup 6-218/2003
  • Gut Stanisław, Stary Młyn 11 b-32/2010
  • Gut Stanisław, Droga do Olczy 32-2/2012
  • Gut-Kominek Stanisław, Harenda 31-83/2003
  • Gut-Kominek Stanisław, Harenda 31 C-25/2010
  • Gut-Lasyk Zofia, Jagiellońska 34/17-10/2012
  • Gut Misiaga Zofia , Cyrhla 14 a-33/2003
  • Gut Miasiaga Zofia, Cyrhla 15 c-12/2005
  • Gut Mostowy Jan, Oberconiówka 38-289/2003
  • Gut Mostowy Paweł, Ustup 25-269/2003
  • Gut Mostowy Wacław, Ustup 28-8/2005
  • Gut Wnęk Władysław, Kasprowicza 39 a-36/2004
  • Gut Łukaszczyk Agnieszka, Harenda 53-32/2002
  • Gut-Stankiewicz Bronisława, Małe Żywczańskie 20 F-97/2012
  • Gut Maria, Króle 42-60/2008
  • Gut Stanisław, Chramcówki 13 c-76/2010
  • Gut Stanisław, Chramcówki 13 d-77/2010
  • Gutt Czesława, Ustup 13-17/2004
  • Haberny Tadeusz, Podhalańska 43-60/2007
  • Habiak Bogdan, Strążyska 31 a-98/2004
  • Habrat Marek, Piłsudskiego 10-145/2001
  • Hajnos Maria, Nowotarska 36/b-170/2002
  • Halaczek-Placzewska Jadwiga, Chałubińskiego 15 a-224/2002
  • Hanusiak Stanisława, Za Strugiem 40-33/2010
  • Hasir Magdalena, Kamieniec 32 d-90/2007
  • Hasir Marcin, Kamieniec 4-22/2010
  • Haza Maria, Mrowce 22 a-128/2003
  • Haza Weronika, Brzozowa 14-93/2003
  • Haza Andrzej , Krupówki 37 a-128/2005
  • Hładki Czesław, Makuszyńskiego 11 c-64/2009
  • Hola Alicja, Nowotarska 40 b-140/2002
  • Hoły Antonina, Zamoyskiego 17 -123/2000
  • Hoły Błażej, Szymanowskiego 15-108/2005
  • Hoły Stanisława, Droga do Olczy 28 h-79/2008
  • Hosana Krystyna,Hosana Józef, Stoch Magdalena- Kościuszki 14 b-123/2005
  • Huzior-Osmola Elżbieta, Sienkiewicza 20-383/2003
  • Hyclak Jakub, Pardałówka 23 n-197/2002
  • Ianni Ricardo, Droga do Rojów 9 A-50/2011
  • Ignacok Ryszard, Brzozowa 24-36/2008
  • Ignacok Janina, Brzozowa 24-16/2009
  • Ignasiak Magdalena, Podhalańska 64-83/2008
  • Ignasiak Karol, Janosówka 5-106/2003
  • Irlik Krystyna,Zwijacz Barbara, Walowa Góra 11 a-356/2003
  • Iwaniec Anna, Szymony 27-28/2007
  • Iwanow Anna, Bulwary Słowackiego 20A lok. B4-34/2011
  • Jabłońska Helena, Szymony 12 -206/2000
  • Jacina Maria, Droga do Olczy 8 a-138/2001
  • Jagielska Irena, Antałówka na Wierch 21- 70/2001
  • Jagieło Marcin, Zwierzyniecka 15 a-80/2009
  • Jamróz Czesława, Bilinówka 14 a-31/2004
  • Jamróz Andrzej, Bilinówka 4 a-38/2004
  • Jamróz Józef, Chłabówka Górna 5-51/2008
  • Janas Elżbieta, Na Wilcznik 21-262/2003
  • Janas Krzysztof, Sienkiewicza 19 a-84/2003
  • Jania Władysław, Zamoyskiego 9a/2 -276/2000
  • Janik Firek Wojciech , Droga na Szymaszkową 4-30/2002
  • Janik Maria, Żeromskiego 18-212/2003
  • Janik Paweł, Karłowicza 19-266/2003
  • Janik Sabina, Skibówki 25-92/2009
  • Jankowska Halina-Dom zakonny , Bulwary Słowackiego 26-97/2004
  • Jankowska Lidia,Murdza Halina, Krzeptowskiego 33-88/2008
  • Janowiak Bogusława, Droga do Olczy 22 K - 14/2012
  • Januszek Anna-“Anusine Oczko”-Szymanowskiego 1 -46/2002
  • Januszek Paweł, Kościuszki 15-13/99
  • Januszek Janina, Żeromskiego 13-329/2003
  • Jarocki,Wrocławska, Jaszczurówka 24 a-11/2002
  • Jarończyk Jadwiga, Krzeptówki 99 B-38/2013
  • Jaryczewska Janina, Rybkówka 11-85/2012
  • Jarząbek Andrzej, Kasprowicza 22-89/2003
  • Jarząbek Władysława, Antałówka 6 c-3/2003
  • Jasek Ryszard, Krzeptówki 36-163/2003
  • Karp Stanisław, Droga do Walczaków 49 – 5/2015
  • Jasińska Jadwiga, Małe Żywczańskie 20 e-4/2004
  • Jasiński Lech, Małe Żywczańskie 20 d-37/2007
  • Jasiorkowska Ewa, Gładkie 4/1- 34/2008
  • Jaskier Elżbieta, Regle 1-19/2001
  • Jaskulska Krystyna, Kościeliska 31 B-264/2000
  • Jaskulski Grzegorz, Na Wilcznik 4 a-70/2009
  • Jasnos Zbigniew, Droga na Antałówkę 8 f-51/2010
  • Jaźwińska Monika, Pardałówka 32 lok. 8- 50/2008
  • Jelonek Krzysztof, Droga do Olczy 30 d-55/2005-283/05-zawiesz.
  • Jelonek Marta, Droga do Olczy 30d- 55/2005
  • Jeżyna Słodkiewicz Barbara, Droga do Rojów 14 b-160/2002
  • Jędrol Krzysztof, Cyrhla 33 b-13/2007
  • Jędrol Krzysztof, Cyrhla 33 a-14/2007
  • Jędrys Janusz, Krzeptówki Potok 11 a-216/2002
  • Jędrysiak Marian, Sienkiewicza 23 a-301/2000
  • Jędrzejewski Piotr, Kurierów Tatrzańskich 2-66/2007
  • Jonek Władysław, Chyców Potok 32 a-256/2003
  • Joniak Zofia, Huty 23 a-279/2003
  • Joniak Józef, Mrowce 17 b-9/2008
  • Kacperek Marek, Szymony 33-298/2000
  • Kaczmarek Kwadra Magdalena, Kościeliska 39-110/2003
  • Kaczmarczyk Andrzej, Łosiówki 12-90/2002
  • Kaczmarczyk Janusz, Goszczyńskiego 8-100/2002
  • Kadłub Paweł, Zaryckiego 11-57/2005
  • Kadłub Piotr, Zaryckiego 11-87/2009
  • Kajdan Danuta, Zaryckiego 5A- 55/2010
  • Kalemba Krzysztof, Jaszczurówka 17 g-8/2008
  • Kalestyński Maciej, Kaszelewskiego 7B lok. 7B-18/2009
  • Kaleta Robert, Spyrkówka 8 a-130/2002
  • Kaleta Rafał, Spyrkówka 8 a-54/2005
  • Kaletka Franciszek, Kraszewskiego 5-179/2002
  • Kaliński Marcin, Małe Żywczańskie 23 a-174/2002
  • Kaliński Marcin, Droga do Olczy 22 c-174/2002
  • Kalińska Sabina, Witkiewicza 18 h-9/2009
  • Kałamacki Stanisław, Małe Żywczańskie 17b-121/2001
  • Kałwa Jerzy , Chłabówka 15B-128/2000
  • Kamińska Anna, Antałówka 8 b-32/2000
  • Kamińska Maria, Witkiewicza 16 g-389/2003
  • Kamińska Stanisława, Króle 26 b-181/2002
  • Kamiński Marek, Guty 7 b-309/2003
  • Kamiński Stanisław, Smrekowa 20a-22/2004
  • Kamiński Krzysztof, Wyskówki 1-80/2004
  • Kapłan Jacek, Plac Niepodległości 4-96/2004
  • Karcz Władysław, Janosówka 4-224/2003
  • Karcz Władysław, Jaszczurówka 28-98/2002
  • Karp S., Skupień A.-Skibówki 4 c-15/2005
  • Karpiel Wojciech, Witkiewicza 9 b-205/2002
  • Karpiel Pałka Katarzyna, Broniewskiego 3-48/2004
  • Karpiel Andrzej, Pocztowców 19-89/2004
  • Karpiel Krystyna, Salwatoriańska 9-66/2005
  • Karpiel Danuta, Mrowce 30 a-20/2009-109/09
  • Karpiel Józefa, Droga do Walczaków 37-13/2010
  • Karpińska Dorota, Droga do Olczy 10-92/2002
  • Karpińska Dorota, Piłsudskiego 47 a -92/2002
  • Kasperczyk Katarzyna, Aleje 3-go Maja 9-337/2003
  • Kasperczyk Bronisław, Zamoyskiego 10 b-69/2004
  • Kasperczyk Krystyna, Na Wilcznik 15 A-68/2010
  • Kasprzycka Renata, Witkiewicza 16 a-73/2007
  • Kasprzycki-Rosikoń Kasper, Bogdańskiego 5-„Tatra Chalet” -28/2012
  • Kęska Maria, Zamoyskiego 40-202/2000
  • Kidacka Monika, Antałówka 1, Antałówka 6 b-36/2003
  • Kidacki Ludwik, Antałówka 9 a-60/2004
  • Klaper Maria, Bilinówka 9-31/2012
  • Klempka Michalina, Gimnazjalna 10-232/2002
  • Klepacz Roman , Zamoyskiego 36 a-87/2005
  • Kleta Małgorzata, Wyskówki 2 -303/2000
  • Klich Bogusława, Kościeliska 74 c-132/2002
  • Klimczak Tadeusz, Grunwaldzka 20, 38/2006
  • Klozyk Danuta, Skibówki 8-18/2005
  • Kluś “Zamiedzowy” Władysław, Mrowce 25 b-147/2002
  • Kluś „Zamiedzowy” Władysław, Mrowce 25 c-39/2008
  • Kluś Stanisław, Bachledy 8 a-22/2008
  • Kluś Janusz, Cyrhla 55 A – 4/2013
  • Woźniak Grzegorz, Krzeptowskiego 17 – 42/2012
  • Kluś Morys Maria, Oberconiówka 18 a-314/2000
  • Kłek Aleksandra, Chłabówka 20 a-2/2006
  • Knafel Józef, Strążyska 14a- 173/2000
  • Knapik Zofia, Makuszyńskiego 21-217/2002
  • Knapik Zofia, Makuszyńskiego 23-218/2002
  • Knesz Krzysztof, Sienkiewicza 16-249/2002
  • Kociołek Zbigniew , Sobczakówka 7 a-97/2000
  • Kociołek Zbigniew, Sobczakówka 7 b-129/2002
  • Kociołek Zbigniew, Smrekowa 9 c-25/2007
  • Kociołek Michał, Smrekowa 9 C-64/2012
  • Kois Hanna, Cyrhla 10b-56/2001
  • Kolano Beata, Zubka 40-57/2007
  • Kolasa Aniela, Orkana 10 d-18/2003
  • Kolber Stanisław, Broniewskiego 18-243/2003
  • Kołaciak Paweł, Droga do Samków 13-233/2000
  • Kołaciak Mirosław, Tatary 44 A-88/2012
  • Kołodziejska Barbara, Tetmajera 21-189/2003
  • Kominko Barbara, Janowiak Bogusława, Kuźnice 9a-176/2000
  • Komorowska Ewa, Krzeptówki 19-4/2003
  • Komorowski Andrzej, Bulwary Słowackiego 35-82/2005
  • Komperda Zofia, Tetmajera 8A-41/2008
  • Konik Andrzej, Makuszyńskiego 19-48/2005
  • Konior Krystyna, Tatary 29-49/2004
  • Koń Barbara, Nowotarska 61, 50/2004
  • Kopański Arkadiusz, Sienkiewicza 3b-89/2008 --pełnom.D.Czapliński
  • Koper Jacek, Za Strugiem 35 b-67/2008
  • Staniszewski Tadeusz, Jagiellońska 13, 236/2000
  • Korczyk Barbara, Jaszczurówka 26-90/2010
  • Korn Robert, Bulwary Słowackiego 19-123/2002
  • Korytowska-Moskwa Magdalena, Małe Żywczańskie 2b-139/2000
  • Korzeniowska Katarzyna, Grunwaldzka 23 e-141/2005
  • Kosiec Edmund i Elżbieta, Kaszelewskiego 7Blok. 3B-113/2008
  • Kosiec Edmund i Elżbieta, Stroma 4D lik. 2 -112/2008
  • Kosior Piotr, Strążyska 36B-15/2011
  • Kossak Małgorzata, Droga do Olczy 21 c-74/2000
  • Kotarba Stanisław, Kasprusie 9A-28/2009-
  • Kotkowska Iwona,Spiechowicza Boruty 10m8-105/2008
  • Kotulska Katarzyna, Regle 28-121/2000
  • Kover Inke, Brzozowskiego 37-149/2001
  • Kowal Jan, Droga na Antałówkę 14-19/2008
  • Kowal Eugeniusz, Szymanowskiego 9-60/2010
  • Kowalcze Agnieszka, Krzeptowskiego 32-202/2002
  • Kowalcze Eugeniusz, Krzeptówki 89-146/2001
  • Kowalczyk Czesława, Chramcówki 28-140/2001
  • Kowalczyk Franciszek, Huty 11 a-102/2002
  • Kowalczyk Jadwiga, Żeromskiego 4 a-196/2003
  • Kowalczyk Ewa, Nowotarska 63 c-12/2008
  • Kowalczyk Jerzy, Piłsudskiego 31-58/2004-
  • Kowalczyk Zbigniew, Chramcówki 28 a-65/2005
  • Kowalczyk Renata, Kraszewskiego 10 a-92/2005
  • Kowalczyk Halina, Gubałówka 180 A-33/2013
  • Kowalczy-Habiak Izabela, Strążyska 31 a-98/2004
  • Kowalkowska Bronisława, Nowotarska 55d-102/2001
  • Kowalski Antoni, Szymony 3 a-190/2003
  • Kowalski Rafał, Kraszewskiego 11-100/2004
  • Kozicki Jacek, Zwierzyniecka 16-112/2005
  • Kozicki Stanisław, Jaszczurówka 19 b-248/2002
  • Kozina Artur, Za Strugiem 16-95/2010
  • Kozioł Andrzej, Małe Żywczańskie 12 a-363/2003
  • Kozioł Marek-“Chałubiński”-Dom Wypocz.- Partyzantów 9-97/2002
  • Kozioł Marek, Makuszyńskiego 19-63/2012
  • Kozioł Marek, Karłowicza 4-8/2013
  • Kozioł Marek, Jaszczurówka-Bory 14 A-7/2013
  • Kozłowska-Tuszyńska Ewa Maria, Brzegi 3-75/2007
  • Kożuch Tomasz, Makuszyńskiego 21 d-51/2003
  • Kożuch Stanisława, Podhalańska 16-109/2000
  • Kożuch Łukasz, Podhalańska 35-67/2007
  • Krajewska Małgorzta, Kurierów Tatrzańskich 2-81/2009
  • Krawczyk Henryka , Antałówka na Wierch 2-317/2000
  • Krawczyk Barbara, Spyrkówka 8-380/2003
  • Krawczyk Krystyna, Nowotarska 34 b-233/2002
  • Krawiecki Jerzy, Skibówki 29 a-346/2003-89034-zawiesz. dział.
  • Król Dariusz, Chłabówka 50-312/2000
  • Król Dariusz, Chłabówka k/38-32/2006
  • Król Krystyna, Króle 23-295/2003
  • Król Iwona, Bachledy 11 a-109/2001
  • Król Urszula , Droga na Antałówkę 10 c-83/2002
  • Król Władysław, Droga do Walczaków 23 b-283/2003
  • Król Władysława, Chłabówka 26-95/2001
  • Król Włodzimierz, Droga na Antałówkę10-157/2002
  • Król Zofia, Pocztowców 12-94/2001
  • Król Wojciech, Makuszyńskiego 15 a-30/2004
  • Król Renata, Króle 9 b-52/2007-290/07
  • Król Maria, Króle 9 b-52/2007-133/10
  • Król Wojciech, Żeromskiego 29-38/2008
  • Król Paweł, Bachledy 41–61/2008
  • Król Daniel, Króle 1 A – 62/2008
  • Król Anna, Droga do Olczy 30 g-93/2008
  • Król Bożena, Króle 37 a-7/2010
  • Król Józaga Andrzej, Harenda 17 b-70/2003
  • Król-Józaga Zofia, Króle 10a-9/2010
  • Król Magiel Krzysztof, Rybkówka 2 c-100/2008
  • Król-Muma Adam , Chłabówka obok 38-313/2000
  • Król-Tomków Maria, Króle 28 a -300/2000
  • Król-Tomków Wojciech, Olcza-Wojdyły 5a-137/2000
  • Krupa Wojciech, Zaryckiego 13-48/2006-522/95-dział. zawieszona
  • Krupa Stanisław, Zaryckiego 13-48/2006
  • Krupa Grażyna, Gubałówka 215 c-48/2009
  • Krupa Wioletta, Krzeptówki 96-93/2009
  • Krupa Ewa, Piłsufskieho 2A/1-53/2010
  • Krysiński Bogusław, Stroma 4H/1-96/2010
  • Krzeptowska Halina, Kasprusie 42 b-6/2006
  • Krzeptowski Stanisław, Strążyska 35 c-189/2002
  • Krzeptowski Marcin, Pod Lipkami 5/1-73/2009
  • Krzeptowska Alina, Pod Lipkami 5/2-29/2012
  • Krzeptowska Liliana, Małe Zywczańskie 15-17/2013
  • Krzeptowska-Sabała Małgorzata, Kurierów Tatrzańskich 37-62/2004
  • Krzeptowski- Sabała Wojciech, Krzeptowskiego 50 a- 7/2009
  • Krzysica Maria, Kasprowicza 28 c-98/2003
  • Krzystyniak Bronisław, Grunwaldzka 19 a-114/2003
  • Krzysztofiak Robert, Droga do Rojów 1A-96/2009
  • Krzysztofor Andrzej, Zofia, Cyrhla 26 b-16/2004
  • Książek Ewa, Bilinówka 15 a-251/2003
  • Kubicka Halina, Żeromskiego 22-319/2003
  • Kucharzak Kornelia, Polaczek Gabriela, Zamoyskiego 10 a-64/2004
  • Kucia Tyczyńska Mirosława, Stare Krzeptówki 12 c-45/2011
  • Kudłacik-Kozak Magdalena , Marusarzówny 12-276/2003
  • Kujawiak Sławomir, Droga do Daniela 10 B-31/2011-„Śpiący Rycerz
  • Kukawska Ryś Małgorzata, Spyrkówka 16-11/2005
  • Kukiz Grzegorz, „Stara Polana”, Nowotarska 59-41/2002
  • Kukuc Józefa, Chłabówka 30 a-103/2001
  • Kulik Magdalena , Smrekowa 14-57/2004
  • Kułach Stanisława, Cyrhla 31 d-192/2003
  • Kułach Stanisław, Harenda 36 a-44/2004
  • Kułach Danuta, Harenda 15 F-59/2012
  • Kumięga Danuta, Droga do Wantuli 11-58/2012
  • Kunc Józef, Wojdyły 21 a-181/2000
  • Kunc Lucyna-Krzeptówki 92-51/2002
  • Kunc Władysław, Wojdyły 23-223/2002
  • Kunc Danuta, Skibówki 6 c-27/2004
  • Kurek Marian, Kasprusie 11 c-273/2000
  • Kurkowski Maciej, Droga na Wierch 13 a-27/2005
  • Kuros Elżbieta, Droga do Walczaków 47 a-140/2003
  • Kurzeja Teresa, Słoneczna 8/20-100/2010
  • Kurzeja Krystyna, Chłabówka 53-38/2012
  • Kurzydło Lucyna, Michalska M.Małe Żywczańskie 5 a-322/2003
  • Kusion Andrzej, Sienkiewicza 29a-148/2000
  • Kusion Honorata, Antałówka 10-316/2003
  • Kuśmierska Agnieszka, Małe Żywczańskie 14 a/2-154/2003 -zawieszenie dział.01.03.2005
  • Kuśmierski Janusz, Małe Żywczańskie 14 a/2-40/2006
  • Kuźma Edward, Piłsudskiego 35-32/2007
  • Kwak Izabela, Kościeliska 21 a-15/2009
  • Kysiak Leszek, Droga do Daniela 13-159/2003
  • Kysiak Natalia, Droga do Daniela 13-228/2000
  • Kyś Zbigniew, Strążyska 22 a-67/2003
  • Lach Tomasz, Chodorowski Andrzej, Makuszyńskiego 19-54/2007
  • Lambrecht Maria, Kotelnica 6b-107/2008
  • Lampa Anna, Szymony 3 a-142/2005
  • Lasak Władysław, Makuszyńskiego 8 b-106/2002
  • Laskowska Elżbieta, Bulwary Słowackiego 29 c-194/2002
  • Lassak Gał Helena-“Helena” Harenda 27 b-42/2002
  • Lassak Tomasz, Droga do Daniela 8-48/2007
  • Lassak Maria, Teresa, Szymanowskiego 19 a-6/2009
  • Lassak Katarzyna, Tatary 9-98/2008
  • Latała Zofia, Tatary 24 b-272/2000
  • Latoszek Danuta, Małe Żywczańskie 10 c-372/2003
  • Leja Tomasz, Tatary 39-287/2003
  • Leja Stanisław, Skibówki 2 b-130/2005
  • Leja Maria i Wójcikiewicz Katarzyna, Nowotarska 63 a-52/2008
  • Leks Rafał, Orkana 13/6-31/2010
  • Lenda Bogdan, Makuszyńskiego 2-33/2006
  • Leśnicka Maria, Małe Żywczańskie 27-91/2002
  • Leśnicka Magdalena, Ks.Stolarczyka 9 A-6/2012
  • Leśnicki Andrzej, Spyrkówka 28-8/2004
  • Leśnicka Anna, Harenda 13 e-52/2005
  • Libionka Wojciech, Smrekowa 7 a-183/2002
  • Lipińska Elżbieta, Chałubińskiego 27-231/2002
  • Lisek Zofia, Kościeliska 81 B-49/2012
  • Lisiecka Zdzisława, Bachledy 36B-11/2011
  • Lisiecki Piotr, Droga do Daniela 18-50/2006
  • Litwiński Antoni, Żeromskiego 6-55/2000
  • Loley Sylwia, Krzeptówki 27-34/2004
  • Luba Bożena, Krupówki 14 b-345/2003
  • Łacny Maria, Droga do Samków 3a-96/2000-
  • Łatka Andrzej, Szkolna 8-3/2006
  • Łącka Janina, oś. Kasprusie 4 c-75/2005
  • Łokaj Krzysztof, Grunwaldzka 5 B-27/2013
  • Łojas Andrzej , Podhalańska 51-87/2002
  • Łojas Edward, Podhalańska 13-305/2000
  • Łojas Helena, Podhalańska 19-172/2003
  • Łojas Klimek , Walkosze 7-16/99
  • Łojas Krzysztof, Droga do Olczy 23-164/2002
  • Łojas Wiktoria , Podhalańska 11-103/2002
  • Łojas Wojciech, Ustup 1 a-182/2002
  • Łojas Karol, Pardałówka 73-210/2003
  • Łojas Agnieszka, Podhalańska 70-65/2008
  • Łojas Małgorzata, Walkosze 7 a- 43/2008
  • Łojewski Łukasz, Krupówki 73B/6-22/2012
  • Łukasik Barbara, Droga do Olczy 9-210/2002
  • Łukasik Barbara, Droga do Olczy 9-210/2002
  • Łukaszczyk Beata, Ustup 9 a-191/2002
  • Łukaszczyk Beata, Wyskówki 3-191/2002
  • Łukaszczyk Mateusz, Kasprowicza 41 d-65/2003
  • Łukaszczyk Ewa, Krzeptówki 81-15/2000
  • Łukaszczyk Wojciech, Mrowce 37-77/2003
  • Łukaszczyk Stanisław, Cyrhla 12 a-362/2003
  • Łukaszczyk Marianna,Walowa Góra 11 c -364/2003
  • Łukaszczyk Andrzej, Harenda 47 a-392/2003
  • Łukaszczyk Maria, Franciszek, Stachonie 7 b-71/2007
  • Łukaszczy Maria, Stachonie 7 a-70/2007
  • Łukaszczyk Piotr, Janosówka 25-65/2007
  • Łukaszczyk Robert, Hrube Wyżne 12 a-100/2009
  • Łyszczarz Jan, Modrzejewskiej 8 a-33/2000
  • Machowska Jutta, Za Strugiem 36 A-66/2003
  • Maciaszek Zbigniew, Szymanowskiego 9b-34/2000
  • Maciejasz Kamińska Anna, Sienkiewicza 12 c-178/2000
  • Madejczyk Edward ,ul. Nowotarska 71-118/2005
  • Madoń Wawrzyniec, Chramcówki 2, 18/2012
  • Magdziak Maria, Chramcówki 23-193/2002
  • Majerczak Maria, Szymony 25-127/2000
  • Majerczyk Adam, Cyrhla 48-248/2003
  • Majerczyk Andrzej, Chłabówka 9-117/2001
  • Majerczyk Andrzej, Cyrhla 45 b-3/2001
  • Majerczyk Helena, Cyrhla 52 b-6/2003
  • Majerczyk Irena, Mrowce 32 a-283/2000
  • Majerczyk Irena, Mrowce 32 b-283/2000
  • Majerczyk Marek, Małe Żywczańskie 18 a-54/2008
  • Majerczyk Józef, Droga do Olczy 32-95/2003
  • Majerczyk Lucyna, Cyrhla 45 c-236/2003
  • Majerczyk Maria, Cyrhla 19e-36/2000
  • Majerczyk Halina, Cyrhla 45 a-45/2000
  • Majerczyk Władysław, Do Samków 17-33/2008
  • Majerczyk-Olejarz Stanisław, Cyrhla 28 a-81/2000
  • Majerczyk-Swajnos Renata , Mrowce 17 d-107/2002
  • Majerczyk Małgorzata, Zająca 12-86/2007
  • Majerczyk Maria, Huty obok nr 19a-46/2008
  • Majerczyk Halina, Oberconiówka 40-35/2009
  • Majerczyk Jan, Szymanowskiego 8-26/2010
  • Makaryk Mieczysław, Strążyska 7-328/2003
  • Makosz Dorota, Chłabówka 37 a-66/2000
  • Malacina Jan, Ustup 11 c-112/2003
  • Malacina Maria, Ustup 11-263/2003
  • Malacina Piotr, Bachledzki Wierch 14-371/2003
  • Malacina Stanisław , Mrowce 28 a-319/2000
  • Malacina Bartłomiej, Ustup 12-72/2010
  • Malczewski Marek, Oberconiówka 26 a-284/2000
  • Malejew Henryk, Stolarczyka 11-134/03
  • Malinowska Barbara, Grunwaldzka 29 b-341/2003
  • Malińska Bożena, Jaszczurówka 17 f- 42/2000
  • Małek Maria, Harenda 2-48/2008
  • Mamcarz Małgorzata, Hrube Wyżne 15-82/2007
  • Marasek Adam , Brzozowskiego 10-34/2003
  • Marchlik Zofia, Sobczakówka 8 c- 131/2002
  • Marciniszyn Michał, Króle 35-3/2010
  • Marduła Anna, Rybkówka 1 a-4/2008
  • Marduła Sobala Jan, Mrowce 17 f-11/2014
  • Marjańska-Grzyb Karin, Kaszelewskiego 7D/m 18-30/2009
  • Markowski Andrzej, Sienkiewicza 17-151/2000
  • Marszałek Danuta, Piłsudskiego 11-222/2002
  • Marszałek Zygfryd, Zwierzyniecka 3-55/2004
  • Mastalerski Kazimierz, Skibówki 11 D-36/2013
  • Pencak Grażyna, Zwierzyniecka 29-134/2000
  • Mateja Jan, Mraźnica 2-231/2003
  • Mateusiak Leszek, Tetmajera 17 b-7/2006
  • Matyga Stanisław, Krzeptówki 2 a-9/2002
  • Matyga Joanna, Kościuszki 14 a-103/2008
  • Mazur Danuta, Droga do Białego 7 a-143/2002
  • Mazurkiewicz Jarosław, Balzera 27-285/2000
  • Mądry Helena, Kościeliska 66 a-398/03
  • Mąka Maria, Oberconiówka 24 c- 74/2001
  • Mąka Maria, Oberconiówka 10-42/2001
  • Mejer Zbigniew, Wierchowa 6-72/2009-„Panorama”
  • Merkuda Wiktor, Huty 3-26/2003
  • Matuszewska-Mężyk Elżbieta, Szymony 9 a 109/2005
  • Mężyk Paweł, Zamoyskiego 36 b-64/2007
  • Mężyk Michał, Chyców Potok 1B-34/2010
  • Miałkowski Andrzej, Tetmajera 29-122/2001
  • Miąskowska-Ziembla Zofia, Kościeliska 11-32/2011
  • Michalska Małgorzata, Kurzydło L., Małe Żywczańskie 5 a-322/2003
  • Michalski Wincenty, Katarzyna, Krzeptówki 87-157/2000
  • Michniewska Monika, Witkiewicza 11-277/2003
  • Michniewska Monika, Krupówki 36/4-46/2004
  • Mickowska Zofia, Tetmajera 22 c-27/2010
  • Mielnik Jacek, Zamoyskiego 10 a-291/2003
  • Mietelska Barbara, Witkiewicza 18-40/2000
  • Miętus Jan, Za Strugiem 19-229/2000
  • Miętus Małgorzata, Pardałówka 44-105/2000
  • Miętus Weber Joanna, Pardałówka 42-26/2009
  • Migiel Stanisław, Mrowce 16 c-282/2000
  • Migiel Tomasz, Stara Pardałówka 10-331/2000
  • Migiel Katarzyna, Mrowce 25-76/2008
  • Mikiewicz Anna, Droga do Wantuli 3-3/2009
  • Mikołajczyk Ludwina, Tetmajera 18 b-247/2003-zawiesz.12.12.11
  • Mikuliński Marek, Stroma 4 E/2-13/2008
  • Milewska Mirosława, Żeromskiego 35-37/2000
  • Miłek Jan, Kościuszki 17 c-105/2002
  • Miniewicz Paulina, Króle 34-268/2003
  • Minior Aleksander, Bulwary Słowackiego 17-65/2009
  • Miodoński Andrzej, Kasprusie 48-50/2000
  • Mirek Grażyna, Marusarzówny 4-305/2003
  • Misior Stanisława, Jagiellońska 9-6/2005
  • Mitan Wojciech, Strążyska 2 g-214/2003
  • Mitan Wojciech, Kasprusie 10-52/2004
  • Mitan Abel Marzena, Strążyska 2 h-84/2004
  • MLEKOVITA-Skibówki 4 B-11/2013
  • Mochyła Lucyna-D.W. “Rzemieślnik”, Makuszyńskiego 12-27/2001
  • Molendowicz Paweł, Orkana 8 d-289/2000
  • Momot Beata, Podhalańska 47-80/2012
  • Motak Jacek, Piłsudskiego 39-113/2001
  • Możdżeń Danuta, Brzozowa 22-352/2003
  • Mroczkowski Roman, Chałubińskiego 24 b-188/2002
  • Mrowca Ciułacz Andrzej, Pardałówka 52-9/99
  • Mrowca-Ciułacz Maria, Mrowce 9 A-17/2010
  • Mrowca Janina, Olcza Mrowce 7-98/2001
  • Mrowca Maria, Bachledy 10 a-257/2003
  • Mrowca Andrzej, Żeromskiego 7-327/2003
  • Mrowca Maria, Bogówka 14-84/2001
  • Mrowca-Piekarz Zbigniew, Oberconiówka 1 a-10/2004
  • Mrowca-Kuscorz Bożena , Spyrkówka 15-70/2008
  • Mrowca-Kuscorz Katarzyna, Bachledy 10 a-48/2010
  • Mrożek Zdzisław, Pocztowców 9-384/2003
  • Mrówka Zofia, Orkana 6 b-365/2003
  • Mróz Krystyna, Tatary 45B-226/2002
  • Mróz Marzena, Tatary 45 b-54/2010
  • Mróz Bożena, Tatary 45 B-57/2010
  • Mrugała Anna, Rybkówka 15-13/2009
  • Mrugała Krystyna, Kościeliska 81-25/2012
  • Mruk Andrzej, Zwierzyniecka 31-66/2004
  • Mucha S , .Stygar J. , Szymony 3 a-133/2005
  • Mueller Ewa, Brzozowa 25-39/2010
  • Muniak Wojciech, Witkiewicza 21 a-47/2009
  • Murańka Krzysztof, Droga do Walczaków 46-152/2003
  • Murańka Krzysztof, Droga na Buńdówki 5 a-91/2004
  • Muras Rafał, Nowotarska 36 a-127/2002
  • Murdza Halina, Jankowska Lidia, Krzeptowskiego 33-88/2008
  • Murzyn Franciszka , Tuwima 11-30/2003
  • Murzyn Józef, Małe Żywczańskie 8-146/2000
  • Murzyn Aneta, Chramcówki 11C-10/2011
  • Murzyn Roman, oś. Krzeptówki 146-23/2012
  • Musiał Ryszard, Zwierzyniecka 8-326/2003
  • Mychałyk Tadeusz, Droga na Antałówkę 5 b-24/2005
  • Myjak Wacław, Oberconiówka 16-322/2000
  • Nadleśnictwo N.Targ-“Leśnik” , Jaszczurówka 29-133/2002
  • Nalepa Janina, Sobczakówka 8 b-94/2003
  • Nalepa Leszek, Sobczakówka 11-86/2000
  • Nalepa Leszek, Sobczakówka 8 d-86/2000
  • Nalepa Leszek, Sobczakówka 11B-85/2010
  • Nalepka Kazimierz, Droga na Wierch 7a-71/2008
  • Nasiłowska Agnieszka, Księdza Curzydły 3 a-41/2004
  • Nawalaniec Monika, Chłabówka 9 a-52/2010
  • Balon Tomasz, Struga 1-18/2013
  • Nawrocka Marta,Nowotarska 23 a-334/2003
  • Nawrot Czesław, Do Samków 4-26/2006
  • Nęcka Krzysztof, Bulwary Słowackiego 12-82/2008
  • Nędza Halina, Króle 24 b-2/2005
  • Nędza Chotarska Grażyna, Regle 7 b-14/2009
  • Nieć Maria, Smrekowa 21 a-184/2002
  • Niedźwiecki Krzysztof, Jaszczurówka 8 -270/2000
  • Nieleszczuk Piotr, Walowa Góra 11 d-92/2004
  • Nieroda Józef, Chałubińskiego 22 b-88/2001
  • Nieuporany Andrzej, Na Wilcznik 5A-35/2010
  • Niżnik Anna, Harenda 32 c-238/2003
  • Nowak Katarzyna, Balzera 17 c-168/2003
  • Nowak Marta, Zwierzyniecka 33-151/2003
  • Nowicki Leszek, Zamoyskiego 30 b-162/2002
  • Nożyński Dariusz, Chyców Potok 32 b-311/2003
  • Nuszkiewicz Jerzy, Kasprusie 4/3-33/2009
  • Nuszkiewicz Jerzy, Kaszelewskiego 1-51/2009
  • Nykaza Edward, Małe Żywczańskie 16 e-140/2000
  • Obławski Stanisław, Bogdańskiego 1, Strążyska 27 b-195/2002
  • Obrochta Andrzej, Smrekowa 26 c-128/2001
  • Obrochta Andrzej, Droga do Walczaków 26-118/2003
  • Obrochta Józef, Cyrhla 24 a-68/2003
  • Obrochta Andrzej, Cyrhla 24 a-169/2003-33/03-zawiesz.dział.31.12.11
  • Obrochta Andrzej, Cyrhla 17F-46/2011
  • Obrochta Janina, Małe Żywczańskie 10-38/2005
  • Oczkoś Regina, Droga do Daniela 1 c-31/2008 -
  • Oczkoś Regina, Małe Żywczańskie 16 g -32/2008-
  • Okręglak Maria, Oberconiówka 18-315/2000
  • Olesiak Jerzy, Witkiewicza 16b-27/2000-zawiesz. dział.
  • Olesiak Anna, Witkiewicza 16 B-27/2000
  • Olszewski Ireneusz, Nowotarska 4-234/2003
  • Opałka Stanisław, Małe Żywczańskie 20 c-167/2002
  • Opałka Sylwia, Małe Żywczańskie 20 c-40/2008
  • Orlikowski Stefan, Za Strugiem 36 b-122/2002
  • Orłowski Zbigniew, Małgorzata, Balzera 9-16/2001
  • Ossowska Danuta, Pardałówka 32/7-99/2008
  • Osuchowska Ewa, Zwierzyniecka 11-67/2000
  • Osuchowska Ewa, Struga 3/6-33/2011
  • Owczarek Andrzej, Jagiellońska 21-56/2004
  • Ozarków Izydor-Droga do Olczy 11 b-53/2002
  • Paczyński Andrzej, Kasprusie 4 d-244/2003
  • Pająk Jerzy, Smrekowa 1-198/2002
  • Palider Andrzej, Małgorzata, Pardałówka 4c-161/2000
  • Palider Maria, Bachledy 22 a-196/2002
  • Palider Stanisław, Harenda 9-106/2000
  • Palider Sylwia, Do Samków 19 a-284/2003
  • Palider Andrzej, Pardałówka 4-134/2005 -
  • Palider Teresa, Goszczyńskiego 20B-95/2009
  • Palka Władysław, Kotelnica 5 a-339/2003
  • Palmrich Marek, Sienkiewicza 26 b-146/2003
  • Paluch Renata, Tatary 2 A -81/2010
  • Pańszczyk Maria, Chłabówka 36 c-65/2000
  • Pańszczyk Stanisław, Chłabówka 36 b -26/2000
  • Pańszczyk Jan, Chłabówka 37 b-1/2008
  • Papież Anna, Chłabówka 29 a-120/03
  • Papież Elżbieta, Józef, Na Wilcznik 5-303/2003
  • Paprocka Walkosz Małgorzata, Nowotarska 55 b-5/2010
  • Para Maciej, Brzozowskiego 20-19/2010
  • Pasek Danuta, Szymony 9 B-59/2002
  • Patalas Krzysztof, Nowotarska 21 c-50/2010
  • Patyrak Krystyna, Guty 15 A-41/2012
  • Pawlica Krystyna, Szkolna 11-22/2007
  • Pawlik Elżbieta , Marusarzówny 14-10/99
  • Pawlikowska Maria, Bachledy 37, 132/2003
  • Pawlikowska Antonina, Małe Żywczańskie 16f-25/2000
  • Pawlikowska Stanisława, Pardałówka 71-37/2009
  • Pawlikowska Zofia, Mrowce 28 a-250/2003
  • Pawlikowski Andrzej, Skibówki 9 e-239/2002
  • Pawlikowski Władysław, Bachledy 5-38/2009
  • Pawlikowski Władysław, Bachledy 5 a-39/2009
  • Pawlikowski Józef, Piszczory 19-145/2003
  • Pawlikowski Franciszek, Piszczory 19 a-20/2005
  • Pawlikowski Stanisław, Rybkówka 11 a- 94/2002
  • Pawlikowski Władysław, Pardałówka 20 b-171/2002
  • Pawlikowski Bartłomiej, Pardałówka 56-67/2005
  • Pągowska Janina, Droga do Rojów 9-119/2005
  • Pejko Barbara, Nowotarska 43-164/2000
  • Penczek Henryk-ul. Chałubińskiego 19-58/2002
  • Pędzimąż Marian, Orkana 9/4-23/2004
  • Pęksa Maria, Oberconiówka 13 a-370/2003
  • Pęksa Maria, Oberconiówka 13b-183/2000
  • Pęksa Maria, Cyrhla 31 e-28/2010
  • Pęksa Jolanta , Na Wilcznik 27-242/2000
  • Pęksa Zofia, Bachledy 2 a -16/2000
  • Pęksa Zofia, Bachledy 2 b-23/2009
  • Piechnik Kazimierz , Kraszewskiego 15 a-1/2003
  • Piechowicz Genowefa, Smrekowa 20 d-47/2005
  • Piecka Jadwiga, Tetmajera 9-57/2008 - zawieszony
  • Piecka Katarzyna, Tetmajera 9 – 57/2008
  • Pieprzak Oskar, Krzeptówki Boczna 6-15/2008
  • Piłat Łucja, Króle 43-100/2005
  • Pieróg Jacek, Karłowicza 6-83/2004
  • Pilarczyk Elżbieta, Chramcówki 25 d-273/2003
  • Pilarczyk Wiesław, Kościeliska 10-220/2002
  • Piotrowski Sylwester, Wilcznik 15-30/2000
  • Pisarczyk Wojciech,Adam, Droga na Bystre 18B-89/2009
  • Piskorz Anna, Chramcówki 20 a-1/2006
  • Pitoń Bogdan, Mraźnica 3-240/2003
  • Pitoń-Krauzowicz Krystyna, Kamieniec 13 A-268/2000
  • Pitoń-Krauzowicz Krystyna, Pardałówka 9- 268/2000
  • Pitoń-Krauzowicz krystyna, Podhalańska 22-8/2010
  • Plata Grzegorz, Cyrhla 19 i-88/2009
  • Płaza Zofia, Makuszyńskiego 10 c-271/2003
  • Płoskonka Piotr, Kasprusie 8-87/2007
  • Płócienniczak Mariusz, Pardałówka 32blok.7-96/2008
  • Pochrzęst Jolanta, Ogrodowa 4-42/2003
  • Podgórny Maria, “Marysieńka”, Cyrhla 12-119/2002
  • Podkanowicz Maria, Jagiellońska 17-99/2004-dział. zawieszona
  • Podsada Bernadetta, Chłabówka 19 b-113/2003
  • Podstawska Elżbieta, Małe Żywczańskie 5 c-71/2005
  • Polaczek Gabriela, Kucharzak Kornelia, Zamoyskiego 10 a-64/2004
  • Polanowska Danuta, Droga na Antałówkę 2-79/2007
  • Polanowska Marzena, Antałówka na Wierch 3-15/2010
  • Popilowska Ewa, Robert , Asnyka 5 lok. 2 -293/2000
  • Popiołek Ryszard, Pardałówka 21- 213/2003
  • Chyc Maria, Cyrhla 20 F – 12/2003
  • Półtorak Mateusz, Zamoyskiego 6C-17/2011
  • Pradziad Jan-Bilinówka 17-38/2002
  • Proć, Rzepka-willa “Ornak”-Goszczyńskiego 5-116/2002
  • Prostak Elżbieta , Antałówka 45-43/2001
  • Prusak Anna, Krzeptowskiego 1-17/2009
  • Przeklasa Angelika, Spyrkówka 27-59/2008
  • Kokoszka Karolina, Krupówki 50 E, 62/2014
  • Przybyła Wiesława, Sienkiewicza 40-237/2002
  • Przywara Dominik, Krzeptówki Potok 8 A-20/2012
  • Puciło Anna, za Strugiem 10-106/2005
  • Pułkowska Janina, Karłowicza 15 c-83/2000
  • Pustelnik Krystyna, Janosówka 1 a-122/2003
  • Puto Maria, Spadowiec 1-7/2005
  • Pyka Rafał,Makuszyńskiego 1 b-400/03
  • Pyplok Krystyna, Mrowce 38-11/2010
  • Pyrc Elżbieta, Pardałówka 8 e-96/2005
  • Pyrc Krzesław, Pardałówka 30-11/2012
  • Pyziak Piotr, Oberconiówka 30 a/8-14/2003
  • Rachwał Mieczysława, Wilcznik 16-80/2000
  • Rachwał Władysław, Na Wilcznik 18-213/2002
  • Radoń Anna, Bulwary Słowackiego 28 d-95/2005
  • Radziuk Krzysztof, Krupówki 48B-34/2009
  • Rafa Stanisława, Kasprowicza 18-2/2000
  • Rajpold Marek, Jaszczurówka Bory 5 e-351/2003
  • Rajski Adam, Na Wilcznik 20-53/2007
  • Rajtar Edyta, Grunwaldzka 13B-98/2009
  • Ramczyk Barbara, ks.Stolarczyka 9/1/90/2008
  • Ramczyk Barbara, Szkolna 14B lok. 11-91/2008
  • Rapacz Joanna, Chyców Potok 3a-304/2000
  • Rapacz Joanna, Chyców Potok 3-11/2000
  • Reczek Helena, Smrekowa 2a -24/2000
  • Reczek Krzysztof, Smrekowa 2-244/2002
  • Rębacz Małgorzata, Droga na Bystre 9A/B3-65/2004
  • Rebacz Małgorzata, Partyzantów 9-11/2008
  • Rębacz Małgorzata, Krzeptówki 99A-35/2012
  • Rodziewicz Mirosława, Chramcówki 29 b-25/2003
  • Rogozińska Małgorzata, Zwierzyniecka 17-92/2001
  • Rogus Anna, Bulwary Słowackiego 20 a-21/2009
  • Rokita Andrzej, Króle 25 d-215/2003
  • Rokita Andrzej, Nowotarska 63 a-332/2003
  • Rolewicz Stefania, Partyzantów 8 -4/2000
  • Roman Izabela, Za Strugiem 18C/4-37/2013
  • Romaniuk Anna, Małe Żywczańskie-98/2008
  • Rosik Irena, Piłsudskiego 13 a-74/2008
  • Rosińska Teresa, Ks. Stolarczyka 9-378/2003
  • Rotter Wiesława, Skibówki 12 a-241/2003
  • Róg Michał, Makuszyńskiego 21-217/2002
  • Hamala Iwona, Makuszyńskiego 23-218/2002
  • Różanowska Krystyna, Żeromskiego 28-45/2012
  • Różański Józef, Sabuda Joanna , Do Tadziaków 7 -294/2000
  • Rumińska Barbara, Bogdańskiego 6 -9/2000
  • Rutkowska Halina, Krzeptówki 38-44/2008
  • Rutkowska Joanna, Ks. Kaszelewskiego 7B lok. 6 c-41/2011
  • Rutkowska Joanna, Ks. Kaszelewskiego 7B lok. 4 c-42/2011
  • Rutkowska Joanna, Ks. Kaszelewskiego 7B lok. 2 c-43/2011
  • Rutkowska Joanna, Ks. Kaszelewskiego 7B lok. 7 c-44/2011
  • Sultis Janos, Mrowce 36 b – 21/2015
  • Szlachetka-Lelek Izabela, Janosówka 13 – 22/2015
  • Rusin Stanisław, Tatary 31-123/2001
  • Rybicka Marzena, Sienkiewicza 3 a /2-318/2003
  • Rysula Magdalena, Pod Lipkami 10-83/2010
  • Rzadkosz Józef, Stachonie 29 a-288/2003
  • Rzankowska Maria, Szymaszkowa 1-330/2003
  • Rzadkosz Maria, Mraźnica 4 a-336/2003
  • Rzadkosz Agnieszka , Kasprowicza 17-45/2009
  • Rzadkosz Agnieszka , Tatary 48-45/2010 -
  • Rzepecka Kwaśny Agnieszka, Antałówka na Wierch 7- 31/2001
  • Rzepiszczak Wiesław,Mraźnica 10-97/2005
  • Sabuda Joanna, Różański Józef, Do Tadziaków 7-294/2000
  • Samardak Andrzej, Kasprusie 6 A-36/2012
  • Sankunas Monika, Sobczakówka 16-94/2010
  • Scechura Marek, Ciągłówka 15 a-147/2003
  • Schmidt Ryszard, Za Strugiem 35-168/2000
  • Seidel Wojciech, Droga na Koziniec 5-87/2004
  • Semberecka Bogumiła , Chałubińskiego 20-177/2003
  • Sichelski Roman, Smrekowa 26 b-158/2000
  • Sieczka Piotr , Paryskich 54-37/2002
  • Siepak Barbara, Tatary 35 B-224/2000
  • Sieprawski Mariusz, Strążyska 16-272/2003
  • Siewierska Angelika, Tatary 5 c-14/2008
  • Siewierska Angelika, Kamieniec 32-21/2013
  • Siewierski Dariusz, Droga do Walczaków 25 C-14/2013
  • Sikoń Zofia, Cyrhla 20 h-83/2007
  • Sikora Agnieszka, Brzegi 7-96/2003
  • Sikora Krystyna, Brzegi 5 b-5/2009
  • Sitarz Grażyna, Droga do Daniela 9 a- 18/2006
  • Sikora Zofia, Bulwary Słowackiego 18A-26/2011
  • Sikora Zofia, Szymony 11 B-26/2011
  • Sitarz Helena, Pocztowców 13, 45/2007
  • Siuty Jacek, Brzozowskiego 9 b-34/2001
  • Siuty Janina, Brzozowskiego 9a-33/2001
  • Siwińska Anna, Szymony 17 c-50/2007
  • Skadłubowicz Kamila, Krzeptowskiego 23-13/2005
  • Skałka Bolesław, Sienkiewicza 14 A-16/2013
  • Skarbek- Malczewska Elżbieta, Kościeliska 2 a-61/2009
  • Skarbek- Malczewska Elżbieta, Kościeliska 2 b-62/2009
  • Skarbek- Malczewska Elżbieta, Grunwaldzka 16-63/2009
  • Skarbek-Malczewska Elżbieta, Antałówka na Wierch 23-48/2011
  • Skaza Maria, Droga do Rojów 14-99/2003
  • Skibniewska Agnieszka, Zamoyskiego 15-41/2007
  • Składanowska Zofia, Krzysztof, Jaszczurówka 30-320/2003
  • Skowyra Mieczysław, Krzeptówki 735-217/2003
  • Skrzypek Krystyna, Droga do Walczaków 14-325/2003
  • Skubała Joanna, Bogdańskiego 14 a-225/2003
  • Skupień Anna, Walowa Góra 9b-29/2000
  • Skupień Joanna, Bilinówka 15 c-306/2003
  • Skupień Stanisław, Asnyka 8-89/2000
  • Skupień Władysław, Harenda 32 b-56/2000
  • Skupień Andrzej, Jaszczurówka 26 a-26/2004
  • Skupień Anna, Stary młyn 10-150/2005
  • Skupień Stanisław, Topory 3-2/2010
  • Skupień Wojciech, Paryskich 28 B-46/2012
  • Skuza Stanisław, Tatary 42-134/2002
  • Słaby Jan, Nowotarska 55 e-225/2002
  • Słodkiewicz Krzysztof, Kościeliska 33 a- 84/2008
  • Słodyczka Jerzy, Zwijacze 2f-19/2000
  • Słodyczka Wojciech, Ustup 17 a-25/2004
  • Słodyczka Piotr, Ustup 3-40/2011
  • Słowik Józefa, Chłabówka 11-138/2002
  • Słowik Cecylia, Witkiewicza 18G-9/2011
  • Sługocki Zdzisław, Kościeliska 21 a-32/2004
  • Sługocki Robert i Marcin, Chyców Potok 24-31/2009
  • Smereczyński Tomasz, Krzeptówki 118 a-36/2006
  • Smereczyńska Jolanta, Krzeptówki 118 a-36/2006
  • Smereczyńska Jolanta, Chałubińskiego 42 B lok. 2-44/2012
  • Smereczyńska Jolanta, oś. Krzeptówki 118, 3/2013
  • Smrek Grażyna, Goszczyńskiego 24 -17/2001
  • Sobański Andrzej , Tatary 45 A-246/2000
  • Sobański Franciszek, Stroma 2 a-296/2000
  • Sobczak Eugenia, Piaseckiego 4 a -111/2000
  • Sobiech, Stefaniuk , Tetmajera 24 a
  • Socha Janusz, Karłowicza 13-56/2010-10/2005
  • Sochacka Tomala Monika, Czecha 3-19/2003
  • Sochacka-Ćwikła Tatiana, Krupówki 16A-7/2012
  • Sokołowska Urszula, Bogumił, Piaseckiego 3-153/2003
  • Sokołowski Lech, Boruty Spiechowicza 7 lok. 8-54/2012
  • Sokołowski Lech, Orkana 1/1 lok. 12-69/2012
  • Solarczyk Zofia, Podhalańska 30-292/2000
  • Sołtys Jerzy, Broniewskiego 18 a-90/2004
  • Sopuch Jan, Harenda 39-88/2007
  • Soroczyńska Izabela, Kasprusie 37-139/2005
  • Sowa Alicja, Edyta, Dariusz , Ubocz 3 b-75/2004
  • Spyrła Anna, Do Samków 11a-93/2000 - zawieszony
  • Spyrła Andrzej, Do Samków 11A - 93/2000
  • Stach Magdalena-Małe Żywczańskie 2 g-78/2002
  • Stachnik Tomasz, Jaszczurówka 25 b-22/2005
  • Stachoń Dorota, Oberconiówka 21 a- 204/2003
  • Stachoń Helena, Olcza Oberconiówka 21-129/2001
  • Stachoń Jan, Mrowce 15 b-110/2002
  • Stachoń Maria, Pardałówka 24 a-180/2000
  • Stachoń Wanda, Tatary 43-44/2003
  • Stachoń Władysław, Piszczory 5 a-126/2003
  • Stachoń Zdzisław, Harenda 32 d-92/2010
  • Stachoń Stanisław, Stachonie 21-111/2005
  • Stachoń Krystyna, Cyrhla 21 a-100/2003
  • Stachoń-Burtek Stanisław, Chłabówka Dolna 52-165/2003
  • Stachoń-Burtek Czesława, Oberconiówka 17-78/2003-
  • Stachoń -Goł Józef, Oberconiówka 9 a-136/2002
  • Stachoń -Groblowy Andrzej, Walkosze 8-321/2003-dział. zawieszona
  • Stachoń-Groblowy Alina, Walkosze 8-321/2003
  • Stachoń-Groblowy Zofia, Stachonie 7-55/2007
  • Stachoń -Grzesiczek Rena-Olcza Stachonie 35-49/2002
  • Stachoń -Grzesiczek Stanisława, Chłabówka 28 -203/2000
  • Stachoń-Grzesiczek Krzysztof, Chłabówka 28 a-143/2000
  • Stachoń-Grzesiczek Janusz, Chłabówka 28 b-91/2005
  • Stachoń-Grzesiczek Maria, Bogdan ,Podhalańska 28-141/2000
  • Stachoń-Grzesiczek Krzysztof, Pardałówka 26-127/2005
  • Stachoń-Grzesiczek Jan, Podhalańska 26-126/2005
  • Stachoń-Haziak Janina-Olcza Stachonie 30-48/2002
  • Stachoń -Haziak Zofia, Stachonie 51-243/2002
  • Stachoń-Koszarek Tomasz, Stary Młyn 2-27/2007
  • Stachoń-Tutoń Władysław, Stachonie 16 A-61/2012
  • Stachoń-Wawrzków Anna, Piszczory 26-54/2009
  • Stachowicz Anna, Szymanowskiego 12-30/2012
  • Struski Michał ,Krzeptowskiego 5-17/2007
  • Stanek Krzysztof, Zamoyskiego 32 b-115/2002
  • Stanuch Aniela, Skibówki 9 d-141/2002
  • Stanuch Michał, Orkana 6a – 77/2005
  • Stanuch Teresa, Kasprusie 15 b-12/2006
  • Starzyk Anna, Małe Żywczańskie 30-71/2003
  • Starzyk Dawid, Chałubińskiego 24-12/2010
  • Starzyk Tomasz, Staszica 16- 14/2006
  • Stasiak Tadeusz Jan, Droga do Olczy 11 a -6/2004
  • Stasik-Kohut Andrzej, Kasprowicza 30 e-221/2003
  • Staszeczek Gąsienica Jan, Balzera 18 c-214/2002
  • Staszel Jan,Mrowce 24-29/2003
  • Staszel Stanisław, Broniewskiego 23-249/2003
  • Stawarska Krystyna, Balzera 14-148/2005 -zawieszona
  • Stawarski Wojciech, Balzera 14-148/2005
  • Stawarski Maciej, Balzera 14-49/2009
  • Stawowy Janina, Tatary 15 c-15/2007
  • Stawska-Kasprzak Anna, Chałubińskiego 24 c-50/2005
  • Steindel Joanna, Zająca 6-148/2001
  • Stępień Helena, Wilcznik 15 a-79/2000
  • Stępień Maja, Krupówki 50 c-152/2002
  • Stępień Maria, Droga na Bystre 10 b-78/2000
  • Stępień Józef, Krupówki 50 c-151/2002
  • Stępień Agnieszka, Za Strugiem 3 b-115/2005
  • Stępińska Grażyna, Makuszyńskiego 22-44/2000
  • Stoch Jan, Cyrhla 17 a-118/2001
  • Stoch Jan, Cyrhla 14 f-64/2008
  • Stoch Jan, Harenda 15 d-147/2000
  • Stoch Karol, Szymony 31 a-201/2003
  • Stoch Krystyna, Witkiewicza 16 f-153/2000
  • Stoch Krystyna , Witkiewicza 16 h-71/2004
  • Stoch Tomasz, Podhalańska 15, 212/2000
  • Stoch Sławomir, Do Samków 13-212/2000
  • Stoch Tomasz, Do Samków 13A-3/2011
  • Stoch Stanisława, Droga na Buńdówki 11-48/2003
  • Stoch Bogumiła, Harenda 13 -70/2014
  • Stoch Wojciech , Gubałówka 212 a-395/2003
  • Stoch Maria, Harenda 13 d-18/2004
  • Stoch Magdalena Hosana Krystyna,Hosana Józef-Kościuszki 14 b-123/2005
  • Stoch Agnieszka, Droga na Buńdówki 11-19/2006
  • Stoch Danuta, Droga S.Zubka 4-24/2007
  • Stoch Janusz, Za Cieszynianką 1 b-38/2007
  • Stoch Anna-Gubałówka 215-84/2007
  • Stoch Stefan, Spadowiec 3-24/2011
  • Stoch Małgorzata, Harenda 11 E-25/2011
  • Stokowska-Składanek Dagmara, Zwierzyniecka 9-79/2009
  • Stopa Małgorzata, Janusz “Palace”, Chałubińskiego 7-178/2002
  • Stopa Janusz, Paryskich 7, Pardałówka 43 b-388/2003
  • Stopka Henryk, Skibówki 6-163/2002
  • Stopka Józef, Krzeptówki 123-241/2002
  • Stopka Krystyna, Pola 4-166/2002
  • Stopka Wojciech, Helena, Witkiewicza 16-227/2003
  • Stopka Andrzej, Zaryckiego 39-56/2005
  • Stopka Anna, Przew. J.Krzeptowskiego 10-47/2006
  • Stopka Anna, Huty 22-110/2008
  • Stopka Olesiak Maria, Krzeptowskiego 9, 1/2007
  • Stopka Olesiak Maria, Tatary 17-2/2007
  • Strama Małgorzata, Rybkówka 9 a-219/2002
  • Strama Stanisław, Br.Czecha 6-15/2006
  • Strama Wojciech, Skibówki 14 A-29/2011
  • Strączek Andrzej, Cyrhla 17 e-206/2002
  • Strączek Bożena, Rybkówka 4-315/2003
  • Strączek Roman, Zwijacze 3 B-208/2003
  • Strączek Helios Zofia, Chramcówki 1 c-136/2001
  • Strączek Helios Stanisław, Tatary 8 b-161/2002
  • Strączek Jan, Krzeptówki 9-168/2002
  • Strączek Maria, Zwijacze 3 a-167/2003
  • Strączek Zofia , Cyrhla 17d-1/2000
  • Strączek Wiktoria, Spyrkówka k/16-375/2003
  • Strączek Anna, Króle 31-51/2005
  • Strączek Danuta, Króle 28 B-18/2010-343/03-zawiesz. dział.
  • Strączek Stanisław, Gubałówka 188 c-59/2009
  • Stryczek Ewa, Droga na Wierch 2-155/2002
  • Studlik Anna, Gimnazjalna 16 lok. 10-84/2012
  • Stygar J., Mucha S., Szymony 3 a-133/2005
  • Styrczula Stanisław, Gubałówka 180-90/2000
  • Sucharska Danuta, Chałubińskiego 23-124/2003
  • Suchowian Jan, Króle 4-278/2003
  • Osiński Mirosław, Zamoyskiego 23-68/2004
  • Suchowian Krzysztof, Króle 3 d-56/2008
  • Sutor Izabela, Kasprusie 4 a-69/2005-zawiesz.dział.
  • Szadkowska Maria, Grunwaldzka 14-92/2000
  • Szaflarski Tadeusz, Brzozowskiego 26 a-59/2003
  • Szaflarski Tadeusz, Brzozowskiego 28-5/2006
  • Szelągowska Monika, Balzera 7-1/2005 -
  • Szelest Jarosław, Krzeptowskiego 2-3/2004
  • Szczepaniak Małgorzata, Strążyska 5 -110/2000
  • Szczepaniak Czesława, Piłsudskiego 15 a-197/2003
  • Szczepaniak Małgorzata, Tuwima 1-39/2012
  • Szczepaniak-Krupowska Natalia, Nowotarska 55 c-77/2004
  • Szczepaniak-Krupowski Romuald , Krzeptówki 17 a-80/2002
  • Szelągowski Łukasz, Bulwary Słowackiego 21 a-180/2002
  • Szelągowski Tomasz, Żeromskiego 26-105/2005
  • Szeliga Helena, Rybkówka 1 A-16/2008
  • Szling Monika, Do Samków 19-60/2012
  • Szostak Tadeusz, Gubałówka 206 b-282/2003
  • Szot Fryderyk, Droga do Olczy 20 a-178/2003
  • Szpot Marek, Grunwaldzka 14-35/2007
  • Sztaudynger Kaliszewicz Anna, Piłsudskiego 69-111/2001
  • Sztokfisz Maria, Brzozowa 16 -251/2000
  • Szwed Andrzej, Zwierzyniecka 23-135/2003
  • Szydlak Krystyna, Droga do Olczy 18-16/2007
  • Szymula Agnieszka, Paweł, Brzozowa 36-19/2012
  • Szyszka Stanisław, Parafia św.krzyża, Chałubińskiego 30-94/2004
  • Śledź Regina, Pardałówka 36-127/2003
  • Śliwiński Wojciech, Karłowicza 5-25/2001
  • Ślusarz Józef, Olcza Huty 16 b-11/99
  • Ślusarz Rafał, Cyrhla 31-222/2003
  • Śmiałek Zofia, Droga do Walczaków 42 a-146/2005
  • Śmiałkowski Grzegorz, Skibówki 11-11/2007
  • Śmieszek Robert, Chramcówki 21-140/2005
  • Świder Stanisław, Ustup 7 b-200/2003
  • Świder Marek, Wojdyły 22, 385/2003
  • Świder Józef, Chramcówki 20 A-19/2011
  • Świerczyński Marek , Smrekowa 18-73/2002
  • Święchowicz Adam, Zamoyskiego 19 a-229/2003
  • Święchowicz Barbara, Zamoyskiego 19 b-139/2002
  • Tabaczyńska Wanda, Antałówka 18-18/2007
  • Tańczak-Sięka Agata, Zamoyskiego 40-64/2010
  • Tarasiewicz Artur, Zaryckiego 3A-24/2012
  • Tatar Michał, Oberconiówka 8 a-72/2004
  • Tatar Stanisław, Kościeliska 62 c-129/2005
  • Tatar Aneta, Podhalańska 34-264/2003
  • Tęcza Zdzisław, Żeromskiego 24b-110/2001
  • Toczek Stanisław, Małgorzata, Ks. Stolarczyka 6-20/2004
  • Tokarz Janina, Bogdańskiego 3 A-275/2000
  • Tokarz -Olszańska Maria, Kurierów Tatrzańskich 39-39/2013
  • Tomanek Krzysztof, Orkana 8 A-35/2013
  • Tomaszkowicz Danuta, Gładkie 11 a-8/2007
  • Tomaszkowicz Bartłomiej, Gładkie 11 A-33/2012
  • Tondytko Zofia, Kaszelewskiego 7c/3-90/2009
  • Toporowski Wiesław, Bednarek Katarzyna, Strążyska 27 b-11/2009
  • Topór Eugeniusz, Harenda 43 c-209/2002
  • Topór Janina, Mrowce 20 c-104/2003
  • Topór Janina, Olcza-Huty 5 A-227/2000
  • Topór Sławomir, Bilinówka 7 a-125/2001
  • Topór Maria, Czecha 6 A-32/2012
  • Topór-Futer Andrzej, Pardałówka 61-31/2006
  • Topór -Huciańska Krystyna, Cyrhla 42 c-134/2001
  • Topór-Huciańska Maria, Mrowce 19 B-70/2012
  • Topór-Jadzarz Andrzej, Walkosze 2 a-232/2003
  • Topór-Mięsior Andrzej, Oberconiówka 40 a-26/2005
  • Topór-Orawiec Jan, Huty 5-62/2005-284/05- zawiesz. dział
  • Topór-Orawiec Genowefa, Huty 5-62/2005
  • Topór-Roj Grażyna, Cyrhla 41 a-66/2001
  • Trebunia Jan, Stachonie 32-252/2003
  • Trebunia Józef, Makuszyńskiego 10-138/2005
  • Trebunia Tomasz, Harenda 17 C-80/2010
  • Trzcinka Zbigniew, Jaszczurówka Bory 8 A-16/2012
  • Trzcinka Zbigniew, Goszczyńskiego 15-51/2012
  • Trzcińska Krystyna i Ryszard, Piłsudskiego 59 A-66/2012
  • Trzcińska Krystyna i Ryszard, W. Pola 12-67/2012
  • Trzebunia Marek , Smrekowa 5-46/2000
  • Trzebunia Stanisław, Zamoyskiego 5 B-10/2013
  • Trzebunia Niebies Bronisława, Bory 1 a-97/2003
  • Trzeciak Łukasz, Piłsudskiego 27 A lok.2-102/2003
  • Trzop Ewa, Zwierzyniecka 35-165/2000
  • Trzop Krzysztof, Zwierzyniecka 35-43/2012
  • Tybor Jan, Cyrhla 38-11/2001
  • Tylec Małgorzata, Zająca 2-92/2008
  • Tylek Paweł, Makuszyńskiego 19D-18/2011
  • Tylka Helena, Bilinówka 12 b-150/2003
  • Tylka Janina, Za Strugiem 33 a-72/2003
  • Tylka Helena, Harenda 50 a-47/2008
  • Tylka Wojciech, Bachledy 12 A-69/2003
  • Tylka Wojciech, Ustup 9 B-62/2012
  • Tylka Suleja Błażej , Balzera 22 b-9/2005-zawiesz 01.12.11
  • Tylka Suleja Maria, Balzera 22 B-9/2005
  • Tylka Suleja Marianna, Balzera 22 a-143/2005
  • Tytko Maria, Artur, Pardałówka 29-115/2008
  • Ufir Maciej, Jaszczurówka 17 d-71/2000
  • Ulman Władysława, Ciągłówka 30-214/2000
  • Urban Iwona, Sienkiewicza 12 c-177/2000
  • Ustupska Aniela, Droga do Walczków 45-38/2000
  • Ustupska Anna, Kasprowicza 32 a-23/2005
  • Ustupska Halina , Kurierów Tatrzańskich 19- 193/2000
  • Ustupska Helena, Harenda 31 b-242/2003
  • Ustupska Stanisława, Olcza-Mrowce 38 a-279/2000
  • Ustupski Jan, Spyrkówka 30-296/2003
  • Ustupski Janusz, Pardałówka 2-126/2000
  • Ustupski Janusz, Karłowicza 13 a-135/2005
  • Ustupski Wacław, Droga do Olczy 16 -250/2000
  • Ustupska Maria, Paryskich 52-42/2007
  • Ustupski-Chyc Wojciech, Broniewskiego 25-309/2000
  • Ustupski-Chyc Wojciech, Kurierów Tatrzańskich 9-155/2000
  • Ustupska Chyc Zofia , Pardałówka 2 a-68/2002
  • Ustupska Chyc Zofia , Wojciech, Broniewskiego 25-309/2000
  • Ustupska Kaźmik Maria, Podhalańska 3- 248/2000
  • Ustupska Kaźmik Maria, Stara Pardałówka 1A-248/2000
  • Ustupska Kaźmik Maria, Podhalańska 6-248/2000
  • Ustupska Kaźmik Maria, Stara Pardałówka 2-74/2007
  • Ustupska Kaźmik Marzena, Stara Pardałówka 1-142/2003
  • Ustupska Kaźmik Marzena, Podhalańska 38-143/2003
  • Utracka Janina, Grunwaldzka 23 h-90/2001
  • Wacławik Marian, Pardałówka 26 d-304/2003
  • Wadowska Stanisława, Brzozowa 12 -269/2000
  • Wadowska Stanisława, Brzozowa 18-269/2000
  • Wadowska-Gazda Urszula, Brzozowa 12-298/2003
  • Wadowska Angelika, Broniewskiego 16 a-93/2004
  • Wadowska Teresa,sp.jawna, Spyrkówka 17 b-35/2006
  • Wadowska-Gazda Urszula, Kościeliska 58-56/2009
  • Wajda Ewa, Droga na Szymaszkową 11- 75/2001
  • Wajda Krystyna, Piotr, Tetmajera 13-114/2005
  • Walawski Henryk, Gimnazjalna 6 a/1-198/2003
  • Walczewski Piotr,Czerwieniec Walczewska E.,Piaseckiego 20 lok.18-13/2012
  • Walczuk Krzysztof, Jaszczurówka 23 c-59/2007
  • Walerowicz Wojciech, Witkiewicza 11 b-4/2007
  • Walczak Grzegorz, Zwijacze 11-343/2003
  • Walczak Małgorzata, Mraźnica 14-46/2010
  • Walczak-Banicka Zofia, Kotelnica 6-87/2010
  • Walczak Baniecka Zofia, Kościeliska 40-82/2001
  • Walkosz Jambor Helena, Cyrhla 44 a-294/2003
  • Walkosz Kleta Maria, Janosówka 4-158/2002
  • Walkowski Andrzej, Makuszyńskiego 21 a-35/2003
  • Walter Tadeusz, Chramcówki 22 a-188/2003
  • Wałęga Magdalena, Kurierów Tatrzańskich 25-28/2011
  • Warniczek Władysław, Spyrkówka 12 -84/2000
  • Wawrykiewicz Dorota, Smrekowa 3-142/2001
  • Wąchała Agata, Krzysztof, Sienkiewicza 22-74/2010
  • Wądrzyk Agata, Cichej Wody 3-27/2006
  • Wąsikiewicz Maciej i Michał, Kraszewskiego 9-45/2008
  • Wegiera Jan, ul. Kamieniec 11-29/2008
  • Wereda Marek, Zamoyskiego 12-285/2003
  • Węglarz Katarzyna-Zamoyskiego 26 c-36/2002
  • Węglarz Krystyna-“U Węglarzy” Zamoyskiego 26 b-43/2002
  • Węgrzyn Jerzy, Kasprowicza 28-186/2000
  • Wiaderek Elzbieta, Skibówki 9 D-17/2005
  • Wicher Agnieszka, Balzera 21-63/2003
  • Garalowska Barbara, Nowotarska 55a-23/2000
  • Wicik Janusz, Antałówka 9-254/2003
  • Wieczorek Bogusław, Smrekowa 14-58/2005
  • Wiercigroch Łukasz, Witkiewicza 16 a-80/2008
  • Wiercigroch Łukasz, Krzeptówki 54-32/2013
  • Wierzbicka Elżbieta, Żeromskiego 4-114/2001
  • Wiesiołek Marian, Kościeliska 81A/1-101/2005
  • Wiktorowicz Stefan, Droga do Wantuli 2-9/2004
  • Wilk Monika, Gubałówka 209 B-34/2013
  • Wincewicz-Piotrowska Wanda, Wilcznik 3 a-154/2002
  • Wiśniewski Mirosław, Broniewskiego 19-366/2003
  • Wiśniewski Mirosław, Broniewskiego 4 b-21/2007
  • Witkowska Józefa, Chłabówka 15-20/2007
  • Witkowski Mikołaj, Droga do Wantuli 1-2/2009
  • Witos Anna, Chłabówka 48 A-42/2004
  • Władysiuk Joanna, Podhalańska 62-391/2003
  • Włodyka Adam, Gimnazjalna 8 a/5-331/2003
  • Wnuk Łucjan , Cyrhla 34-24/2008
  • Wnuk Elżbieta, Droga do Walczaków 40-4/2009
  • Wojciechowska Ewa, Krzeptówki Potok 3-7/99
  • Wojciechowska Wanda, Bulwary Słowackiego 10 A-53/2012
  • Wojdyło Maria, Goszczyńskiego 21-139/2001
  • Wojnar Danuta , Grunwaldzka 22-66/2002
  • Wojnar Jan, Kasprowicza 41-13/2003
  • Wojnar Józef, Pardałówka 6- 64/2001
  • Wojnar Józef, Pardałówka 4 b-64/2001
  • Wojnar Małgorzata , Paryskich 3-325/2000
  • Wojnarska Barbara, Balzera 3 b-53/2005
  • Wojnarski Bogdan, Bulwary Słowackiego 34-77/2007
  • Wojtala Sebastian, Żeromskiego16-349/2003
  • Wojtanowska Stanisława, Antałówka 57-107/2003
  • Wojtanowski Stanisław, Ustup 15 a-28/2005
  • Wojtas Urszula, Smrekowa 1B-97/2009
  • Wojtasik-Gąsienica Zdzisława, Ornak 1-162/2000
  • Wojtowicz Władysław, Strążyska 12 a-219/2003
  • Wolarek Józef-willa “Cezar”, Cyrhla 19 d-118/2002
  • Wolska Monika, Sobczakówka 4-293/2003
  • Wolska Monika, Harenda 47-299/2003
  • Wolski Franciszek, Stare Krzeptówki 9-90/2003
  • Wołoszczuk Elżbieta,Żórawska-Murray Magdalena, Krupówki 36 lok. 6-78/2004
  • Wołoszczuk Elżbieta,Żurawska-Murray Magdalena, Marusarzówny 4/1-21/2011
  • Wołoszczuk Elżbieta,Żurawska-Murray Magdalena, Ubocz 1-22/2011
  • Worwa Teresa, Piszczory 7-148/2002
  • Wosławski Łukasz, Cyrhla 45-46/2003
  • Woźniak Jarosław, Marusarzówny 15-85/2008
  • Wójciak Janina, Olcza-Janosówka 14 a-138/2000
  • Wójcik Adam, Jaszczurówka 22 f-117/2003
  • Wójcikiewicz Katarzyna, Leja Maria Nowotarska 63 a-52/2008
  • Wójcikowska Grażyna, Koscileiska 53 b-40/2005
  • Wrocławska, Jarocki, Jaszczurówka 24 a-11/2002
  • Wróbel Małgorzata, Nowotarska 36-36/2010
  • Wybieralski Jerzy , Sienkiewicza 34 a-302/2000
  • Wygoda Antoni, Zamoyskiego 8/2-277/2000
  • Wyrobek Helena, Tuwoma 14 c- 23/2007
  • Wysocka Magdalena, Mrowce 14-89/2012
  • Zabdyr Jerzy, Walowa Góra 8 b-73/2005-
  • Zając Krzysztof, Droga do Olczy 11 c-201/2002
  • Zając Krzysztof, Jaszczurówka 25 f-201/2002
  • Zając Anna, Piłsudskiego 18-374/2003
  • Zajączkowski Paweł, Smrekowa 14 A-16/2011
  • Zakrzewska Ewa, Bory 3 a-292/2003
  • Zalińska Anna, Balzera 29-93/2012
  • Załęska Anna-właściciel-prow.dział.A.Bourgeois-Pardałówka 32/6 (lok. 5 i 6) -77/2009
  • Zaniewska Janina, Do Samków 8-221/2002
  • Zapała Tadeusz, Małe Żywczańskie 14 b -144/2005
  • Zarzecka Maria, Witkiewicza 18 e-19/2004
  • Zawadzka Gertruda-Strążyska 33 a-193/2003
  • Zawadzka Teresa, Janusz, Balzera 20-24/2010
  • Zborowska Helena, Salwatoriańska 14-200/2002
  • Zelek Kazimierz , Harenda 51 b-72/2002
  • Zelek Kazimierz, Smrekowa 6-65/2001
  • Zgraja Małgorzata , Goszczyńskiego 3 a-65/2002
  • Ziach Barbara, Balzera 10b-172/2000
  • Ziach Zofia, Balzera 10 a-171/2000
  • Ziach-Stopka Karina, Stroma 8-82/2010
  • Ziaja Małgorzata, Makuszyńskiego 15 b-16/2005
  • Zielińska Haber Renata, Droga do Olczy 19 d-101/2003
  • Zieliński Leopold, Przew.J.Krzeptowskiego 35 -20/2000
  • Zielińska Krystyna, Zaryckiego 14-35/2008
  • Zielińska Agnieszka, Stroma 4 C/3-5/2011
  • Zielińska Agnieszka, Stroma 4 G/2 -6/2011
  • Zielińska Agnieszka, Stroma 4B/3-38/2011
  • Ziemak Krystyna, Droga do Olczy 25-39/2011
  • Zięba Zofia, Paryskich 22- 11/2006
  • Zięder Stanisław, Zaryckiego 27-85/2004
  • Złotkowska Małgorzata, Karłowicza 5 a-300/2003
  • Zubek Zofia-Al. 3-go Maja 27-54/2002
  • Zubek Teresa, Makuszyńskiego 18-63/2007
  • Zubek Andrzej, Kościeliska 68-114/2008
  • Zubek Andrzej, Walowa Góra 8 a-93/2010
  • Zwierzyński Bohdan, Witkiewicza 16 d-31/2000
  • Zwijacz Andrzej, Króle 33 B-131/2001
  • Zwijacz Andrzej, Oberconiówka 12-116/2000
  • Zwijacz Cecylia, Stroma 14 B-40/2007
  • Zwijacz Kozica Jadwiga, Chramcówki 11d-18/2000
  • Zwijacz Krystyna, Brzozowskiego 17-280/2000
  • Zwijacz Zdzisława, Sienkiewicza 19-81/2003
  • Zwijacz Zofia , Króle 18 a-146/2002
  • Zwijacz Zofia, Paryskich 1-63/2010
  • Zwijacz Tadeusz, Strążyska 31 a- 39/2004
  • Zwijacz Bartłomiej, Hrube Wyżne 1 e-131/2005-
  • Zwijacz Andrzej, Pardałówka 40-23/2006
  • Zwijacz Barbara, Irlik Krystyna, Walowa góra 11A-356/2003
  • Zwijacz Galica Zofia, Króle 38A-26/2012
  • Zych Stanisław, Króle 24 c-42/2005
  • Żebracka-Barszcz Małgorzata, Tetmajera 22-21/2012
  • Żeglicka Korbel Teresa, Jagiellońska 19 -397/2003
  • Żelechowski Wawrzyniec, Droga na Szymaszkową 16-48/2012
  • Żelisko Józefa, Chramcówki 26 c-202/2002
  • Żelisko Józefa, Chramcówki 26 a-43/2006
  • Żelisko Krzysztof, Chyców Potok 23-43/2009
  • Żerebecki Maciej, Chramcówki 25 c/2-24/2006
  • Żerebecka Jolanta, Chramcówki 25c/2-37/2010
  • Żołądź Ryszard, Chramcówki 25 e-158/2003
  • Żórawska-Murray Magdalena, Wołoszczuk Elzbieta, Krupówki 36 lok. 6 -78/2004
  • Żórawska-Murray Magdalena, Wołoszczuk Elzbieta, Marusarzówny 4/1-21/2011
  • Żórawska-Murray Magdalena, Wołoszczuk Elzbieta, Ubocz 1 -22/2011
  • Żurek Jolanta, Chyców Potok 12-72/2001
  • Żygadło Kinga, Ubocz 3 d-176/2002
  • Żyluk Adam,Maria, Arkadiusz,Tetmajera 26-233/03
  • Żyluk Adam, Tetmajera 24 a-71/2010
  • Żyła Bogdan, Stroma 4g/4-20/2010
  • Żytko Janina, Cyrhla 19 f, 255/2003
  • Trzepałko Andrzej, Piłsudskiego 33, 230/2003
  • Jakubiec Tomasz, Kościeliska 21 A-15/2009
  • Migiel Anna, Krzeptówki 21, 50/2013
  • Bachleda Curuś Andrzej, Piłsudskiego 8F, 46/2013
  • Michalska Sylwia, oś. Krzeptówki 85, 49/2013
  • Ujejska Zofia, Nowotarska 46, 48/2013
  • Migiel Beata, Podhalańska 84-57/2012
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A lok. 31-51/2013
  • Walerowicz Tomasz, Walerowicz Michał, Witkiewicza 11 B-57/2013
  • Bobak Daria, Jagiellońska 2 -58/2013
  • Topór-Kowalczyk Katarzyna, Zoniówka 5-42/2010
  • Chyc Mulik Franciszek, Cyrhla 11 A-204/2000
  • APART-Serwis, Weronika Bucka, Jaszczurówka Bory 9a/4
  • Król Katarzyna, Skibówki 14 B -86/2012
  • Stachoń Michał, Oberconiówka 7-29/2010
  • Matheisel Marek, Pomian Teresa,s.c. Krupówki 77-25/2006
  • Pomian Teresa, Matheisel Marek, s.c. Krupówki 77-25/2006
  • Trybus Adam, oś. Krzeptówki 21-137/2002
  • Zielińska Agnieszka, Stroma 4 H lok. 2-54/2013
  • Zielińska Agnieszka, Stroma 4 i lok. 2-55/2013
  • Wnuk Janina, Kościeliska 8 A-59/2013
  • Gąsienica Antonina, Stroma 4 D lok. 1-53/2013
  • Stachoń-Groblowy Janina, Stachonie 3-60/2013
  • Gąsienica-Sieczka Maria, Droga do Wantuli 14-61/2013
  • Pawłowska Elżbieta, Droga na Bystre 1 -62/2013
  • Piwowarczyk Magdalena, Zborowskiego 3 lok. 1 -63/2013
  • Topór Rafał, Janosówka 9-64/2013
  • Chyc-Spyrkowska Jadwiga, Kasprowicza 35 B-65/2013
  • Witkowska Lucyna, Stroma 4 H lok. 3, 66/2013
  • Dawidek Tadeusz, Balzera 25 A, 67/2013
  • Zielińska Agnieszka, Oberconiówka 34 lok. 2, 68/2013
  • Walkosz Michał, Cyrhla 22-11/2003
  • Rogowiec Tomasz, Antałówka na Wierch 30 – 69/2013
  • Bobak Bogusław, Na Wilcznik 12 – 12/2007
  • Jamrych Elżbieta, Wyskówki 5 – 235/2003
  • Mucha Irena, Tuwima 14 – 5/2005
  • Kamiński Mariusz, Na Wilcznik 16 – 70/2013
  • Kłak Małgorzata, Jaszczurówka 15 A – 77/2013
  • Bucka Weronika, Bulwary Słowackiego 25 lok. 22 – 71/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A lok. 14 – 73/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka – Bory 9 B lok. 4 – 74/2013
  • Rorat Łukasz, Bilinówka 17 E – 76/2013
  • Szymanek Mariusz, Guty 25 A – 78/2013
  • Król Łukasz, Chyców Potok 20 – 81/2013
  • Bucka Weronika, Stroma 4 C lok. 4 – 82/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A lok. 21 – 80/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A lok. 13 – 79/2013
  • Kubicki Grzegorz, Małe Żywczańskie 2 E – 84/2013
  • Sokołowska Joanna, Bulwary Słowackiego 25 lok. 18 – 83/2013
  • Sokołowska Joanna, Bulwary Słowackiego 25 lok. 12 – 13/2014
  • Pencak Przemysław, Zwierzyniecka 29 – 134/2000
  • Wawrzyński Marcin, Jaszczurówka 19 E – 86/2013
  • Głowacka Anna, Gładkie 2 – 85/2013
  • Szajter Urszula, Skibówki 1 B – 87/2013
  • Bucka Weronika, Zborowskiego 7 lok. 30 – 88/2013
  • Horak Beata, Krupówki 1 – 28/2004
  • Jaźwiec Monika, Balzera 38 – 89/2013
  • Zych Konrad, Za Strugiem 21 C – 21/2010
  • Majerczyk Swajnos Anna, Oberconiówka 12 A – 90/2013
  • Gut Wiesława, Witkiewicza 23 lok. 2 – 91/2013
  • Gąsiorowscy Anna, Mirosław, Marcin, Nowotarska 3 A – 92/2013
  • Irwin-Wierzchowska Małgorzata, Za Cieszynianką 13 – 93/2013
  • Stopka Grażyna, Stroma 13 – 94/2013
  • Styrczula-Maśniak Stanisław, Droga do Walczaków 34 A – 95/2013
  • Zubek Maria, Szymony 7 – 96/2013
  • Koniuszy Ewa, Droga na Antałówkę 11 A lok. 1 – 78/2005
  • Wacław Anna, Sienkiewicza 26 D – 97/2013
  • Staszel Franciszek, oś. Krzeptówki 119 – 98/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka – Bory 9 A lok. U 1 – 99/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A lok. 7 – 100/2013
  • Bucka Weronika, Boruty Spiechowicza 9 lok. 1 – 1/2014
  • Bucka Weronika, Balzera 1 F lok. 2 – 2/2014
  • Jelonek Anna, Broniewskiego 5 A – 3/2014
  • Chrobak Jadwiga, Karłowicza 1 – 4/2014
  • Sowa Dariusz, Ubocz 8 A – 5/2014
  • Sowa Dariusz, Krupówki 40 – 6/2014
  • Janicki Maciej, Pocztowców 7 – 7/2014
  • Sokołowska Joanna, Bulwary Słowackiego 25 lok. 13 – 8/2014
  • Sokołowska Joanna, Bulwary Słowackiego 25 lok. 11 – 9/2014
  • Czaja Stanisław, Jagiellońska 38 – 30/2011
  • Naglak Kinga, Kotelnica 11 A – 47/2011
  • Dudek Dariusz, Droga do Olczy 24 – 186/2003
  • Pułkowski Stanisław, Karłowicza 15 B – 138/2003
  • Szydlak Łukasz, Droga do Olczy 18 B – 10/2014
  • Meus Agnieszka, Małe Żywczańskie 22 C – 184/2003
  • Bakalarz Anna, Mrowce 17 A – 20/2008
  • Obrochta Tomasz, Mraźnica 4 C – 15/2014
  • Maria Ustupska, Grunwaldzka 20 G lok. 2 – 16/2014
  • Patalas Krzysztof, Nowotarska 21 E – 211/2002
  • Galach Iwona, Krzeptówki Boczne 15 – 17/2014
  • Truchan Grzegorz, Sienkiewicza 20 A – 18/2014
  • Gawlak Dorota, Broniewskiego 17 – 19/2014
  • Szczurek Krystyna, Bulwary Słowackiego 36 – 20/2014
  • Nowak Agata, Tuwima 3 m 22 – 21/2014
  • Bourgeois Agnieszka, Tuwima 3 lok. 20 – 22/2014
  • Dobrowolska Anna, Tuwima 3 lok. 6 – 23/2014
  • Miłek Jan, Kościuszki 17 B – 26/2014
  • Broźny Andrzej , Chałubińskiego 5 A – 27/2014
  • Jelonek Marta, Droga do Olczy 30d- 28/2014
  • Bachleda Maria, Piłsudskiego 15 lok. 1 – 29/2014
  • Słodyczka Janina, oś. Krzeptówki 105 – 30/2014
  • Zmiejko Robert, Grunwaldzka 19 lok. 34 – 31/2014
  • Gut Daniel, Al. 3-go maja 6 lok. 6 – 32/2014
  • Żeglicka Korbel Teresa, Jagiellońska 19 -34/2014
  • Mikielewicz Zofia, W.Brzegi 5 – 35/2014
  • Król Andrzej, Kasprowicza 30 D – 36/2014
  • Garbacz Violetta, Smrekowa 4 A – 38/2014
  • Magdziak Maria, Małe Żywczańskie 8 B – 39/2014
  • Majcher Grzegorz, Krupówki 49 – 40/2014
  • Stępień Katarzyna, Bachledzki Wierch 8 A – 41/2014
  • Majcher Mateusz, Krupówki 2 – 44/2005
  • Guziak Tomasz, Krupówki 25 – 42/2014
  • Ferenczak Andrzej, Jagiellońska 38 – 43/2014
  • Dawid Szymon, Mrowce 36 A – 52/2003
  • Tylka Wojciech, Pardałówka 22 A – 208/2000
  • Figiel Jadwiga, Żeromskiego 29 – 45/2014
  • Śliwa Witold, Skibówki 3 – 48/2014
  • Fedorowicz Wioletta, Szymony 9 A – 47/2014
  • Majerczyk-Marchewka Mariusz, Chłabówka 18 C – 49/2014
  • Bucka Weronika, Droga na Bystre 9 A lok. B2-50/2014
  • Bucka Weronika, Słoneczna 6 lok. 26 – 51/2014
  • Bucka Weronika, Kamieniec 16 lok. 5 – 52/2014
  • Bucka Weronika, Spiechowicza 9 lok. 3 – 53/2014
  • Boczek Marian, Karłowicza 1 A – 54/2014
  • Gut Anna, Wojdyły 8 A – 55/2014
  • Bucka Weronika, Balzera 1 F lok. 2 – 2/2014
  • Bucka Weronika, Spiechowicza 9 lok. 1 – 1/2014
  • Bucka Weronika, Bulwary Słowackiego 20 A lok. C 7 – 72/2013
  • Bucka Weronika, Jaszczurówka 21 A lok. 21 – 80/2013
  • Bucka Weronika, Orkana 1 lok. 4 m 11 – 25/2014
  • Bucka Weronika, Tuwima 3 lok. 7 – 24/2014
  • Miceusz Kinga, Kościeliska 75 A – 56/2014
  • Bulas Krystyna, Roman, Szkolna 2 A – 57/2014
  • Gruszczyńska Maria, Skibówki 24 C – 58/2014
  • Kalata Jacek, Gubałówka 200 – 59/2014
  • Zwijacz-Kozica Łukasz, Kasprowicza 9 A – 60/2014
  • Grochal-Jakubowicz Małgorzata, Makuszyńskiego 15 A – 61/2014
  • Słodyczka Jan, Krzeptówki 18 B – 63/2014
  • Olchawa Andrzej, Harenda 9 A – 96/2012
  • Obrochta Józef, oś. Krzeptówki 50 lok. 1 – 64/2014
  • Obrochta Józef, oś. Krzeptówki 50 lok. 2 – 65/2014
  • Kwak Katarzyna, Zamoyskiego 1 A – 66/2014
  • Haza Anna, Bachledy 40 – 67/2014
  • Gąsienica – Gładczan Agnieszka, Makuszyńskiego 13 D – 68/2014
  • Grzeszykowska Maria, Szymony 29 – 267/2000
  • Kassowska Janina, Guty 20 – 4/2011
  • Gąsienica – Gładczan Agnieszka, Makuszyńskiego 13 D – 68/2011
  • Mrozicki Bartłomiej, Stroma 17 – 19/2015
  • Tylka Józef, Mrowce 31 a – 13/2015
  • Cukier Stanisław, Droga do Wantuli 4 – 16/2015
  • Cyran Stanisław, Chałubińskiego 23 – 12/2015
  • Bachleda – Curuś Monika, Harenda 51 – 11/2015
  • Saletra Dawid, Bogdańskiego 6 B – 14/2014
  • Foszczyński Zbigniew, Kasprowicza 6 A – 69/2014
  • Galach-Dziki Dorota, Krzeptówki 51 – 10/2015
  • Jelonek Jan, Droga do Olczy 30 D – 71/2014
  • Bachleda-Księdzularz Andrzej, Harenda 32 A – 72/2014
  • Sokołowski Lech, Orkana 1/5 lok. 15 – 73/2014
  • Sokołowska Joanna, Nowotarska 24 lok. 70 – 74/2014
  • Starzyk Dawid, Broniewskiego 12 A – 149/2002
  • Starzyk Dawid, Jaszczurówka 32 – 75/2014
  • Pitoń-Krauzowicz Krystyna, Stara Pardałówka 19 A – 76/2014
  • Lichoń Elżbieta, Tatary 40 – 82/2003
  • Górz Robert, Orkana 10 A – 78/2014
  • Gąsienica Daniel, Krzeptówki 12 B – 91/2012
  • Gąsienica-Marcinowska Natalia, Gładkie 7 – 12/2014
  • Szyszko-Stein Bibianna, Goszczyńskiego 23 lok. 2 – 1/2015
  • Gut-Mostowy Stanisław, Oberconiówka 22 – 206/2003
  • Fukś Anna, Zamoyskiego 19 A lok. 2 – 80/2014
  • Góralczuk Andrew, Chałubińskiego 22 B – 79/2014
  • Chyc-Kuros Kamil, Chyców Potok 20 - 9/2013
  • Czerny Marian, Grunwaldzka 14 B - 3/2015
  • Pastuszka Andrzej, Wojdyły 17 - 2/2015
  • Stopka Marcin, Skibówki 6 B – 4/2015
  • Żarowska Bogusława, Balzera 23 A – 6/2015
  • Pietraszkiewicz Anna, Skibówki 61 – 7/2015
  • Biel Robert, Krzeptówki 19 A – 8/2015
  • Smrekowa Polana, Smrekowa 23 G lok. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11 – 18/2015
  • Aleja Przewodników Tatrzańskich 1 – 50/2001 - “Kabel” – Ośr. Wyp.
  • “Astoria” – Dom Pracy Twórczej, Droga do Białego 12 – 47/2001
  • “Bernardyni” - klasztor, Bulwary Słowackiego 33 - 387/2003
  • “Budrysówka”– Januariusz Gościmski – Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1 -44/2002
  • “Carlton” – Ośr. Wyp., Grunwaldzka 11 – 52/2001
  • “Carmen” – Philip Morris, Bogdańskiego 6 c– 60/2001
  • “Chata”- Dom Pracy Twórczej, Kraszewskiego 14 – 28/2001
  • “Dafne” – Ośrodek Wczasów – ul. Jagiellońska 30 – 13/2002
  • “Dom Rzemiosła” , Gimnazjalna 1 - 135/2002
  • “Elf” – D.W., Zamoyskiego 17 b – 63/2001
  • “Geovita” - Centrum Wyp.-Konf. - Wierchowa 4 - 55/2002
  • “Grań” - Przeds. Usług Socj. - Zamoyskiego 23 - 111/2002
  • “Hyrny” - D.W. FWP - Piłsudskiego 20 - 29/2002
  • “Jadzia” – D.W. , Strążyska 22 – 54/2001
  • “Jaskółka” - Zakłady Azotowe, Piaseckiego 16 - 89/2002
  • “Jastrzębianka” - Jastrz.Ag.Turyst. - Kościeliska 40 a - 79/2002
  • “Juhas” - D.W. FWP - Klimka Bachledy 2 - 26/2002
  • “Kolejarz” - Kol.Przeds.Tur.-Wyp. - Kościuszki 23 - 112/2002
  • “Magnolia” – villa –K. Głodowska Żeromskiego 16 – 14/2002
  • “Manru I” - D.W. FWP - Grunwaldzka 25 - 28/2002
  • Kożuch Tomasz, Nowotarska 53 – 24/2015
  • “Moszczeniczanka” - Nadwiśl.Sp-ka Mieszk. Kościeliska 79D - 76/2002
  • Nauczyc.Centrum Wyp.Rehab. - Ciągłówka 11 – 3/2008
  • “Notówka” – Dom Pracy Twórczej, Chałubińskiego 40 – 68/2001
  • “Orla” – willa, Kościeliska 50 – 76/2001
  • “Pan Tadeusz” – willa, Droga do Białego 20 – 81/2001
  • “Patrycja”- D.W. M.P.K. Kraków, Makuszyńskiego 11 – 23/2001
  • “Pod Berłami” – Ośrodek Konfer. M.Morawska, Grunwaldzka 9 – 26/2001
  • “Pod Kozińcem” - Zakład Obsł. MSWiA - Broniewskiego 10 a - 35/2002
  • “Pod Szczytami” - Dom Pracy Twórczej , Za Cieszynianką 5 - 228/2003
  • „Pohulanka” – Dom Szk.-Wyp. , Jagiellońska 12 b – 28/2008
  • “Przyjaźń” – D.W. , Tetmajera 27 – 39/2001
  • “Ruch” – Ośr. Szkol.-Wyp., O/Kraków, Nowotarska 37 – 49/2001
  • “Sienkiewiczówka “ - D.W. FWP - Zamoyskiego 21 - 24/2002
  • “Sercanie”-Dom Zak.Księży Sercanów, Gimnazjalna 6 - 382/2003
  • “Start”- O.W. , M.Bucka, Piłsudskiego22 – 24/2001
  • Willa „Tadeusz”, Broniewskiego 5 – 48/2001
  • “Wanta” – Ośr.Wczas., ul. Grunwaldzka 21 – 10/2002
  • “Warszawianka’ - Dom Wyp. - Kolonijny , Jagiellońska 18 - 18/2002
  • “Zakopane” - Ośrodek Sportu - Br. Czecha 1 - 17/2002
  • “Zenepol”- Ośr. Wyp., Grunwaldzka 10 – 62/2001
  • “Zosia” – willa, Droga do Białego 7 c – 80/2001
  • Klimek Karolina, Pocztowców 15 - 136/2003
  • Ośrodek Rekol. Wypoczynkowy, Cyrhla 37 - 142/2002
  • Kurek Ewa, Zamoyskiego 19 D – 25/2015
  • Chyc Zofia, Cyrhla 20 G – 26/2015
  • Rzadkosz Marek, Tatary 45 D – 27/2015
  • Chyc – Myrmuła Stanisław, Balzera 10 D – 29/2015
  • Sokołowska Joanna, Bulwary Słowackiego 25 lok. 20 – 30/2015
  • Starzyk Joanna, Chałubińskiego 25 E – 31/2015
  • Karpiel Jan, Droga do Walczaków 42 C – 32/2015
  • Walkosz Maria, Stachonie 36 – 33/2015
  • Ustupska Danuta, Mrowce 2 – 34/2015
  • Majcher Barbara, Broniewskiego 11 – 35/2015
  • Bafia Bartłomiej, Cyrhla 30 B – 36/2015
  • Rybka Stanisława, Króle 13 – 37/2015
  • Strama Ryszard, Nowotarska 38 B – 38/2015
  • Chyc – Magdzin Edward, Kasprowicza 36 – 39/2015
  • Chyc – Magdzin Edward, Gubałówka 206 E – 40/2015
  • Kotowska-Banaś Helena, Bulwary Słowackiego 19 A – 41/2015
  • Gut Małgorzata, Kasprowicza 9 – 42/2015
  • Sokołowska Joanna, Bulwary Słowackiego 25 lok. 30 – 43/2015
  • Chyc – Magdzin Maciej, Krzeptówki oś. 84 – 44/2015
  • Pałka Paweł, Al. 3-go Maja 6 lok. 3 – 45/2015
  • Piętoń Anna, Balzera 16 – 46/2015
  • Piętoń Anna, Karłowicza 17 a – 47/2015
  • Jarząbek Paulina, Hrube Wyżne 14 B – 48/2015
  • Zięba-Drzymalski Piotr, Wincentego Pola 5 – 49/2015
  • Mrowca Ciułacz Andrzej, Podhalańska 8 – 50/2015
  • Zając Tomasz, Do Tadziaków 9 – 51/2015
  • Gut Krzysztof, Hrube Wyżne 12-52/2015
  • Dyrcz Marek, Sienkiewicza 22 a - 53/2015
  • Mackiewicz Adam, Krzeptówki os. 124 lok. 2 - 55/2015
  • Dobrzyński Leonard, Chramcówki 14 A - 56/2015
  • Świstak Robert, Skibówki 29 B - 57/2015
  • Małaj Jarosław, Jana Kasprowicza 31 c - 58/2015
  • Kalemba Emilia, Jaszczurówka 17 g – 59/2015
  • Smrekowa Polana, Smrekowa 23 D lok. 1, 3, 5, 6, 7, 9 – 60/2015
  • Smrekowa Polana, Smrekowa 23 E lok. 1, 3, 4, 7, 8, 9 – 61/2015
  • Gruber Jakub, Cyrhla 10 A/2 - 62/2015
  • Gruber Jakub, Cyrhla 10 A/3 - 63/2015
  • Gruber Jakub, Cyrhla 10 A/10 - 64/2015
  • Gruber Jakub, Cyrhla 10 A/14 - 66/2015
  • Gruber Jakub, Cyrhla 10 A/15 - 67/2015
  • Król Klemens, Króle 14 – 68/2015
  • Reroń Elżbieta, Grunwaldzka 11 a - 69/2015
  • Stokłosa Krystyna, Harenda 28 - 70/2015
  • Jarończyk Jadwiga, Krzeptówki 99 A - 71/2015
  • Komperda Łukasz, Broniewskiego 25 a - 72/2015
  • Palider Magdalena, Kościeliska 67 e - 73/2015
  • Sidorowicz Mariusz, Chłabówka 29 - 74/2015
  • Radziewanowska Joanna, Zwierzyniecka 7 - 75/2015 - zawieszona
  • Piwowarczyk Maciej, Skibówki 31 B - 76/2015
  • Juraszek Maciej, Mrowce 35 c - 77/2015
  • Chyc-Kuros, Harenda obok nr 48 - 78/2015
  • Sokołowski Lech, Bulwary Słowackiego 20A/5c - 79/2015
  • Sokołowska Joanna, Bulwary Słowackiego 25 lok. 2 - 80/2015
  • Sokołowska Joanna, Bulwary Słowackiego 25 lok. 4 - 81/2015
  • Mróz Krystyna, Krzeptówki 92 - 82/2015
  • Mróz Krystyna, Goszczyńskiego 22 - 83/2015
  • Osuchowska Ewa, Andrzeja Struga 3 lok. 6 - 84/2015
  • Migiel Łukasz, Hrube Wyżne - 85/2015
  • Wypich Beata, Broniewskiego 21 A - 86/2015
  • Lassota Grzegorz, Harenda 47 - 87/2015
  • Lassota Grzegorz, Sobczakówka 4 - 88/2015
  • Skupień Wojciech, Guty 7 - 89/2015
  • Papież Monika, Nowotarska 32 - 90/2015
  • Skupień Andrzej, Chłabówka 23a - 91/2015
  • Łazarczyk Krystyna, Droga do Rojów 8 - 92/2015
  • Migiel Teresa, Mrowce 17 E - 93/2015
  • Witkowska Lucyna, Chłabówka 38 D - 94/2015
  • Leja Maria, Wójcikiewicz Katarzyna, Kasprowicza 11 -95/2015
  • Dubowiecki Witold, Krzeptówki 34 - 96/2015
  • Bafia Szymon, Salwatoriańska 23 e - 97/2015
  • Gawlik Agnieszka, Nowotarska 31 - 98/2015
  • Gawlik Agnieszka, Kamieniec 24 c - 99/2015
  • Poloczek Grzegorz, Goszczyńskiego 49 - 100/2015
  • Biszczuk Barbara, Na Wilcznik 16 A - 1/2016
  • Poloczek Grzegorz, Zwierzyniecka 9 - 2/2016
  • Figiel Magdalena, Małe Żywczańskie 5B/2 - 3/2016
  • Bachleda Chowaniec Maria, Struga 7 i 9 - 4/2016
  • Wójciak Magdalena, Droga na Szymaszkową 3 - 5/2016
  • Zawadzki Mateusz, Stanisława Staszica 11 a - 6/2016
  • Stopka Klementyna, Sobczakówka 2 - 7/2016
  • Matlak-Bętkowska Elżbieta, Kościeliska 54 a – 8/2016
  • Bryl-Wąsowicz Beata, Skibówki 1 a – 9/2016
  • Matyja Olga, Do Tadziaków 11 b lok. 3 - 10/2016
  • Sobańska Sylwia, Smrekowa 27 B – 11/2016
  • Paluch Renata, Grunwaldzka 20 H – 12/2016 apartament Mozaika
  • Paluch Renata, Skibówki 12 lok. 14 – 13/2016 apartament Zacisze pod Giewontem
  • Paluch Renata, Skibówki 10 A lok. 12 – 14/2016 apartament Góralska Nuta
  • Paluch Renata, Krupówki 16 lok. 7 – 15/2016 apartament Krupówki 16
  • Paluch Renata, Skibówki 12 lok. 2 – 16/2016 apartament Górska Perła
  • Paluch Renata, Skibówki 12 lok. 3 – 17/2016 apartament Tatrzański
  • Paluch Renata, Skibówki 12 lok. 9 – 18/2016 apartament Paula Tatry
  • Paluch Renata, Skibówki 10 A lok. 10 – 19/2016 apartament Tatrzański Raj
  • Krejwis Jadwiga, Sienkiewicza 12 a lok. 36 – 20/2016
  • Krejwis Jadwiga, Sienkiewicza 12 a lok. 39 – 21/2016
  • Osuchowska Ewa, Salwatoriańska 23 B - 22/2016
  • Wirowski Jakub, Do Tadziaków 11 A lok. 18 - 23/2016
  • Sławińska Alodia, Strążyska 2 e - 24/2016
  • Gąsienica-Daniel Szymon, Szymaszkowa 1 d - 25/2016
  • Sipos Aleksandra, Zamoyskiego 24 lok. 12 a - 26/2016
  • Stachoń–Groblowy Krzysztof, Harenda 29 B – 27/2016
  • Dubiał Karol – Udany Pobyt, Nowotarska 24 lok. 111 – 28/2016 Apartament Stara Polana SPA 111
  • Dubiał Karol – Udany Pobyt, Smrekowa 23 G lok. 5 – 29/2016 Apartament Smrekowa G5
  • Strama Zofia, Wincentego Pola 11 lok. A3 – 30/2016
  • Kaczor Marcin, Karłowicza 19 a lok. 1 – 31/2016
  • Korzanowska Beata, Karłowicza 4 – 32/2016
  • Korzanowska Beata, Broniewskiego 18 a – 33/2016
  • Słowiński Jerzy – Doremo Sp. z o.o., Chałubińskiego 28 a lok. 3, 13, 14 – 34/2016 Apartamenty Snow & Fun
  • Kiełtyka Józef, Bogówka 11-35/2016
  • Krzeptowska-Dukarić Katarzyna, Mrowce 17 H – 36/2016
  • Gut Maria, Harenda 53 – 37/2016
  • Bobek Łukasz, Piszczory 25 a – 38/2016
  • Kalinkiewicz Marta, Kościeliska 34a/12 – 39/2016
  • Siaśkiewicz Helena, Nowotarska 49 – 40/2016

UWAGA! Mogą zdarzać się przypadki, że pod danym adresem jest inne nazwisko lub obiekt w ewidencji, który faktycznie już nie działa. Wynika to z faktu, że przedsiębiorca nie dokonał zmiany w Wydziale prowadzącym ewidencję legalnych pokoi gościnnych.

Uwaga! Jeżeli po prawidłowym wpisaniu wymaganych danych obiekt nie ukazuje się oznacza to, że nie został umieszczony w rejestrze.