Zakopane - najbliżej Tatr

Zakopiański Dzień Dziecka

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na Zakopiański Dzień Dziecka - wielki rodzinny piknik, który odbędzie się 4 czerwca w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem.

XIV Dni Zakopanego

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na XIV Dni Zakopanego, które odbywać się będą w dniach 21 maja – 12 czerwca. Jest to cykl imprez organizowanych na przełomie maja i czerwca dla upamiętnienia wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w 1997 r. pod Giewontem. W...

Zakopiański Piknik Rodzinny pod hasłem: 3x30x130

Tegoroczne Dni Zakopanego z inicjatywy Rady Miasta wzbogaciły się o cykl zawodów sportowych i zajęć rekreacyjnych pn.„Zakopiański Piknik Rodzinny pod hasłem: 3x30x130”. Patronuje mu Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Jóźkiewicz, a w organizację poszczególnych wydarzeń zaangażowały się zakopiańskie szkoły, stowarzyszenia...

Konkurs na Dziecięcy Plakat Festiwalowy

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula ogłasza Konkurs na Dziecięcy Plakat 48. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.

IV Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych

Małopolski Kurator Oświaty, Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie, Starosta Tatrzański i Burmistrz Zakopanego zapraszają na IV Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych 3 i 4 czerwca 2016 na Placu Niepodległości w  Zakopanem.

Zapisy na Wakacje w Mieście

Zapraszamy do zapisów na zajęcia, które odbywać się będą w ramach Wakacji w Mieście, organizowanych przez Burmistrza Miasta Zakopane.  Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku od 7 do 13 lat i odbywać się będą w Zakopiańskim Centrum Edukacji przy ulicy Kasprusie 35 a, w dniach od 11 lipca do 19 sierpnia 2016. 

2016-05-31   czytaj więcej

Występy Orkiestry Wojskowej z Krakowa

3 czerwca w ramach IV Ogólnopolskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych w Zakopanem gościć będzie Orkiestra Wojskowa z Krakowa. Wystąpi ona około godziny 15.00 dla uczestników przeglądu oraz publiczności, a następnie jeszcze raz zaprezentuje się wieczorem przechodząc przez miasto i zapraszając na koncert o godz. 19.00. Obydwa ciekawe i widowiskowe występy odbędą się w centrum miasta na Placu Niepodległości. 

2016-05-31   czytaj więcej

Nadanie imienia Placówce Straży Granicznej w Zakopanem

Zapraszamy na uroczystość nadania imienia gen. bryg. Mieczysława Boruty-Spiechowicza i wręczenia proporca Placówce Straży Granicznej w Zakopanem 5 czerwca 2016.

2016-05-31   czytaj więcej

Informacja o remoncie ulicy Krzeptowskiego

Informujemy, że w dniu 2 czerwca (czwartek) planowane jest wykonywanie nowej nawierzchni jezdni na fragmencie ul. Przewodnika Józefa Krzeptowskiego. W związku z prowadzonymi pracami, odcinek ulicy na którym będzie trwał remont zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu w godzinach od 9.00 do 15.00. 

2016-05-31   czytaj więcej

Zapraszamy na rozdanie nagród

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym „Wszyscy Razem 2016” 4 czerwca o godzinie 12:00 w Muszli Koncertowej w Parku Miejskim w Zakopanem. 

2016-05-31   czytaj więcej