Zakopane - najbliżej Tatr

Koncert charytatywny Młodzieżowej Rady Miasta

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i Młodzieżowa Rada Miasta Zakopane zapraszają na koncert charytatywny na rzecz pogorzelców z Gliczarowa Górnego.

Oceń budżet obywatelski

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Zakopanego na spotkanie dotyczące budżetu obywatelskiego, które odbędzie się w dniu 24 lutego (środa) o godz. 16:30 w sali obrad Urzędu Miasta Zakopane, ul. Kościuszki 13. W trakcie spotkania dokonamy wspólnej oceny dotychczasowych dwóch edycji budżetu, które odbyły się w naszym mieście.

Zapraszamy do zapoznania się z Informatorem Urzędu Miasta

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy! Upłynął rok mojego urzędowania na stanowisku burmistrza Zakopanego. Uważam za ważne bieżące informowanie mieszkańców o kierunkach rozwoju naszego miasta, dokonanych inwestycjach, wprowadzonych nowościach i zmianach.

Ferie zimowe w Zakopanem

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza do rodzinnego spędzenia ferii na stokach narciarskich, lodowiskach, miejskiej sztucznie naśnieżanej górce saneczkowej i trasach biegowych na Górnej Równi Krupowej oraz do udziału w wydarzeniach kulturalnych i sportowych, które odbywać się będą w naszym mieście podczas ferii.

Zapraszamy do Zakopanego na koncerty gwiazd

Zima w Zakopanem upłynie nam pod znakiem dobrej muzyki i szalonej zabawy. Po pełnym wrażeń dniu spędzonym w górach i na stoku warto więc wybrać się do mieszczącego się w samym centrum miasta i zawsze tętniącego życiem klubu Le Scandale. Wystąpią tam gwiazdy polskiej sceny...

200. rocznica urodzin Księdza Józefa Stolarczyka

Kustosz Sanktuarium Najświętszej Rodziny Ks. Bogusław Filipiak, Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego Anna Wende-Surmiak serdecznie zapraszają na uroczystości 200. rocznicy urodzin Księdza Józefa Stolarczyka, które odbędą się w najbliższy piątek, 12 lutego oraz w niedzielę 14 lutego. 

2016-02-12   czytaj więcej

Zmiany MPZP Śródmieście Zachód

Burmistrz Miasta Zakopane informuje o zmianach Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Śródmieście Zachód dla obszaru Z2 i Prognozy Oddziaływania na Środowisko Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Śródmieście Zachód dla obszaru Z2.

2016-02-11   czytaj więcej

Konkurs na gadkę

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE NA GADKĘ będącym jednym z wydarzeń Miesiąca Języka Ojczystego, który organizowany jest przez Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego przy współpracy z Kołem Naukowym Językoznawców Studentów UJ im. Mieczysława Karasia, Kołem Naukowym Metodyki Polonistycznej UJ, Stowarzyszeniem Polonistów, Fundacją na rzecz Muzeum Języka Polskiego i Towarzystwem Miłośników Języka Polskiego.

2016-02-11   czytaj więcej

Wystawa zdjęć promujących olimpiady specjalne

Zapraszamy w niedzielę, 14 lutego, o godz. 15.00 do Parku Miejskiego im. Józefa Piłsudskiego na otwarcie wystawy zdjęć promujących olimpiady specjalne i IX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Zakopane 2016.

2016-02-10   czytaj więcej

Program pomocy dzieciom

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych.

2016-02-10   czytaj więcej